GWARDIA Szczytno - SPS Zduńska Wola 0:3 (-17, -17, -23)

II LIGA MĘŻCZYZN

4. kolejka

GWARDIA: Dymerski, Czetowicz, Polechoński, Szyćko, Kasprowicz, Gugała, Deptuła (libero) oraz Stańczuk i Tański

Drugi mecz w nowej hali i druga porażka. Szczytnianie mieli niewiele do powiedzenia w konfrontacji ze spadkowiczem z serii B. W dwóch pierwszych setach gwardziści dostali od gości baty. Powalczyli dopiero w partii trzeciej i, jak się okazało, ostatniej. Po wyrównanym początku przewagę uzyskali miejscowi. Podopieczni Rafała Zawalniaka, którego zabrakło na placu boju z powodu kontuzji palca, prowadzili 11:7 i 13:10. Szczytnianie, dość anemiczni w zbijaniu, zaskakiwali jednak przyjezdnych kiwkami i plasami. Kilka razy dobrze zadziałał blok. Szansę na przedłużenie walki dawała jeszcze sama końcówka seta, w której GWARDIA prowadziła 21:20, a następnie 23:22. Niestety, później punkty zdobywali tylko gracze ze Zduńskiej Woli.

Tabela

1.SPS 4-0 12 12: 0 2.WTS 4-0 12 12: 2 3.WILGA 4-1 12 12: 6 4.LEGIA 2-2 6 7: 7 5.JADAR II 2-3 6 7-10 6.NET 1-3 3 6-10 7.GWARDIA 1-2 3 3: 7 8.SMS II 0-4 0 3-12

9.KPS		0-3  0  1: 9