Karolina Piechowicz i Iwo Choroszewski, zawodnicy Płetwala Szczytno, zajęli pierwsze miejsca na listach multimedalistów Międzywojewódzkich Drużynowych Mistrzostw Młodzików w Pływaniu.

Szczycieński Płetwal był jedną z ekip biorących udział w mistrzostwach przeprowadzonych w Aquasferze w Olsztynie. Podopieczni Sławomira Szczerbala zajęli drużynowo 3. (13-latkowie) i 4. (12-latkowie) miejsce. Największy udział miała tu dwójka pływaków – Karolina Piechowicz (12-latkowie) i Iwo Choroszewski (13-latkowie, jeden z laureatów naszego ostatniego Plebiscytu). Zarówno Karolina, jak i Iwo znaleźli się na pierwszych miejscach list multimedalistów mistrzostw. Karolina wygrała wyścigi na 100 m st. klas., 200 m st. klas. i zm. oraz zajęła 3. miejsce w wyścigu na 400 m st. dow. Iwo był najszybszy na 100 i 400 m st. dow., 200 m st. zm., zajął ponadto 2. miejsce na 100 m. st. klas.

Medalową kolekcję uzupełniła sztafeta 4x50 m st. dow. (Iwo Choroszewski, Weronika Dymerska, Nikodem Chmieliński, Radosław Wiciak), która zajęła 3. miejsce .