Porażka i zwycięstwo Omulwi * Cztery punkty Błękitnych i SKS-u * Dźwierzuty wiceliderem * Pierwsze wygrane Zrywu i GKS-u Szczytno

Ziarnko do ziarnkaIV liga - 5. kolejka

Stomil II Olsztyn - Omulew Wielbark 3:1 (0:1)

0:1 – Mariusz Miłek (16.), 1:1 – (56.), 2:1 – (70.), 3:1- samob. (75.)
Omulew: Przybysz, C. Nowakowski (80. Cikacz),  Włodkowski, M. Cieślik, S. Nowakowski (70. Staszewski), Murawski, Buła (65. Płoski), Domżalski (60. Abramczyk), M. Miłek, Kwiecień, Górecki.

IV liga - 6. kolejka

Omulew Wielbark – DKS Dobre Miasto 3:0 (3:0)

1:0 – Jakub Domżalski (22.), 2:0- Arkadiusz Cieślik (31.), 3:0 – Radosław Górecki (44.)
Omulew: Przybysz, S. Nowakowski, A. Cieślik (75. Cikacz), Włodkowski, Szczygielski, Buła (52. Staszewski), Murawski (55. Abramczyk), Remiszewski, Domżalski, Kwiecień, Górecki (70. Musioł).

Zdobycie punktów w Olsztynku (tam jako gospodarz zagrały rezerwy Stomilu) było uzależnione od składu olsztynian. Znalazło się w nim 7 zawodników z kadry I-ligowca, co sprawy wielbarczanom nie ułatwiło. Ci w pierwszej połowie spisywali się nadspodziewanie dobrze i nieoczekiwanie prowadzili po strzale Miłka, który wykorzystał błąd bramkarza Stomilu. - Po przerwie gospodarze osiągnęli wyraźną przewagę. Zaprezentowaliśmy się jednak z bardzo dobrej strony – mówi trener Mariusz Korczakowski.
Styl gry w niedzielnym meczu trudno uznać za piękny, ale Omulew pewnie sięgnęła po trzy punkty.  - Mecz był bardzo słaby – przyznaje szkoleniowiec wielbarczan. Jego podopieczni w pierwszej połowie wypracowali bezpieczną przewagę, a widząc słabość gości, po zmianie stron nie forsowali tempa. Na uwagę w tym meczu zasługują bramki na 2:0 i 3:0. W 31. min A. Cieślik ładnie uderzył z 18 m i piłka po odbiciu się od poprzeczki znalazła się w siatce. Tuż przed przerwą Górecki przebiegł z futbolówką pół boiska i przypieczętował zwycięstwo. Dla obu zawodników były to pierwsze bramki w IV lidze.

5. kolejka
Warmiak Łukta - Start Kozłowo 0:4, DKS Dobre Miasto - Polonia Pasłęk 1:1, Zatoka Braniewo – Motor Lubawa 2:3, Mrągowia Mrągowo – Pisa Barczewo 0:1,  Błękitni Orneta – Śniardwy Orzysz 1:0, Orzeł Janowiec Kościelny – Tęcza Biskupiec 2:1, Unia Susz – Mamry Giżycko 1:0.
6. kolejka
Unia Susza – Orzeł Janowiec Kościelny 4:0, Tęcza Biskupiec- Błękitni Orneta 0:0, Śniardwy Orzysz – Mrągowia Mrągowo 1:1, Pisa Barczewo – Zatoka Braniewo 2:4, Motor Lubawa – Stomil II Olsztyn 0:1, Polonia Pasłęk – Warmiak Łukta 1:1, Start Kozłowo – Mamry Giżycko 0:3.