Brąz w Leżajsku

W silnie obsadzonym Międzynarodowego Turnieju „Open Polish IKO Gazylia Cup, udział wzięło 310 zawodników i zawodniczek reprezentujących 41 klubów. Na macie spotkali się sportowcy reprezentujący nie tylko Polskę, ale także Hiszpanię, Ukrainę, Białoruś, Słowację i Węgry. W zawodach odbywających się w Leżajsku udział wzięli reprezentanci naszego powiatu z Akademii Sztuk Walki z sekcji Rozogi. Bardzo dobry występ zaliczył Jakub Kaczyński, który po dwóch wygranych walkach z reprezentantami Litwy, przegrał finałowy bój także reprezentantem Litwy. Ostatecznie zajął 3 miejsce w kategorii kadetów 12-13 lat - 40 kg. Drugi zawodnik szczycieńskiego klubu, startujący w tej samej kategorii tylko w wadze plus 50, niestety przegrał swoją pierwszą walkę.