Kolejny udany mityng zaliczyli młodzi lekkoatleci Pol.KS-u Szczytno. Każdy z zawodników wrócił z Warszawy z rekordem życiowym.

Mityng z rekordami

Podopieczni Ireneusza Bukowieckiego nie stawali tym razem na najwyższym stopniu podium, ale za to pobili swoje rekordy życiowe. - To był jeszcze lepszy występ, niż przed tygodniem - ocenia szczycieński szkoleniowiec. Bartłomiej Piazdecki (młodzicy) zajął w kuli 2. miejsce, uzyskując 11,76 m. Również drugi był Marcin Bogusz (juniorzy), który w trójskoku miał 14,02 m. To samo miejsce wśród juniorów młodszych zajął kulomiot Paweł Regin (15, 40 m). Aż o 6 sekund swoją życiówkę poprawił Dominik Loreth, który przebiegł 1000 m w 3.01,60 min. Dało mu to 3. lokatę w gronie młodzików. Na najniższym stopniu podium stanął także Piotr Afanasjew (juniorzy mł.). Dystans 1000 m pokonał w 2.48,06 min. Dwudniowy mityng w hali warszawskiej AWF był prawdopodobnie przedostatnim występem przed zbliżającymi się Halowymi Mistrzostwami Polski. - W środę wyjeżdżamy na obóz do Spały. Wystartujemy jeszcze na miejscu lub udamy się do Warszawy - zapowiada trener Bukowiecki.