W jubileuszowym XXV Biegu Chomiczówki wystartowało siedmiu zawodników AKB Szczytno. Płeć piękną reprezentowała w stolicy Regina Łuńska, która uczestniczyła w towarzyszącym imprezie III Biegu o Puchar Bielan.

Na starcie Biegu Chomiczówki stanęło około 700 zawodników. Każdy z nich miał do pokonania 3 pętle po 5 km każda. Tym razem zmaganiom towarzyszyła wiosenna pogoda - zawodnikom AKB trudno odszukać w pamięci podobną aurę podczas biegu. Najlepiej z grupy szczytninan spisał się rzadko ostatnio startujący Dariusz Wędrowski. Zajął on 46. miejsce z czasem 55,41. Dało mu to 3. lokatę w kategorii wiekowej. Zbigniew Łuński był 153 (9 kat. wiek.) - 1.04,03, Wiktor Dąbrowski - 177. (5.) - 1.05,13, Kazimierz Czarnota - 203. - 1.06,35, Jan Majewski - 266. (5.) - 1.08,57, Artur Trochimowicz - 357. - 1.12,54, Stefan Jankowski - 483. (1.) - 1.18,21.

W klasyfikacji drużynowej AKB I (Wędrowski, Łuński, Dąbrowski) zajął 21. miejsce, AKB II - (Czarnota, Majewski, Trochimowicz) - 45. Zestawienie uwzględnia 86 drużyn.

Start na Bielanach zaliczyła także Regina Łuńska, żona pana Zbigniewa. Uczestniczyła ona w biegu na 5 km. Czas 28,50 pozwolił jej zająć w klasyfikacji generalnej 268. miejsce. Wśród kobiet była 51. na 83 sklasyfikowane zawodniczki.