Set Kętrzyn nie miał sobie równych podczas siatkarskiej jednodniówki zorganizowanej przez MTKKF Szczytno.

W hali MOS-u w II Otwartym Halowym Turnieju MTKKF zmierzyło się 11 drużyn, w tym jeden zespół spoza naszego województwa. Pierwotnie swój udział zgłaszało jeszcze więcej ekip, także żeńskich - mecze miały być w związku z tym rozgrywane również w hali przy ZS 3. Uczestników podzielono na 3 grupy, w których grano do 2 zwycięskich setów, każdy z każdym. Do fazy finałowej dotarli najlepsi w poszczególnych grupach. W meczach decydujących o wygranej w turnieju zanotowano wyniki: Pegaz Piecki - Set Kętrzyn 0:2, Set Kętrzyn - Gwardia Szczytno 2:0, Pegaz Piecki - Gwardia Szczytno 2:0. Tym samym najlepszą drużyną został kętrzyński Set. Zespół ten w czterech meczach nie stracił nawet seta. Drugi był Pegaz Piecki, trzecie miejsce zajęła Gwardia Szczytno, złożona z młodych zawodników Pol.KS-u. Kolejne pozycje zajęli: 4. Belfer Szczytno, 5. Zawkrze Mława, 6. Diesel-Service Olsztyn, 7. LDPL Olsztyn, 8. Gmina Świętajno, 9. Elektronik Szczytno, 10. Omulew Wielbark, 11. Galindia GOK Świętajno.

Uczestnikom turnieju wręczono: puchary, dyplomy i okolicznościowe znaczki. Nagrody indywidualne otrzymali: Kamil Lis - najlepszy zawodnik (Set Kętrzyn), Krzysztof Samsel - najlepszy atakujący (Pegaz Piecki), Jakub Boczar - najlepszy zagrywający (Gwardia Szczytno), Błażej Masłowski - najlepszy przyjmujący (Set Kętrzyn).

- Poziom meczów był naprawdę wysoki - ocenia główny sprawca imprezy Zbigniew Dobkowski. - Już teraz chciałbym zaprosić wszystkich na trzeci turniej zaplanowany na jesień tego roku.