Szczycieńscy kolarze zaprezentowali się z dobrej strony w wyścigach cyklu SK Bank Mazovia MTB Marathon.

W minioną niedzielę finał imprezy rozegrano w Nowym Dworze Mazowieckim. Najlepszym zawodnikiem naszego powiatu został Wojciech Kuszpa. Zawodnik ścigający się w kategorii M1 zajął bardzo wysokie drugie miejsce w klasyfikacji generalnej.

Miejsce na podium wywalczył także Stanisław Bałdyga, który był trzeci w kategorii M5. Ponadto barwy naszego powiatu reprezentowali: Hubert Lis (7. w kategorii M0), Tomasz Deptuła, Łukasz Łukaszewski (22. w M2), Wojciech Tworkowski (8. w M3) oraz Zygfryd Leska (8. w M7). Warto pochwalić także Rafała Gamzę, który jako jedyny z naszych kolarzy ścigał się na najdłuższym dystansie – MEGA, zajmując przy tym wysoką ósmą lokatę.