LISTA KANDYDATÓW

JUNIOR

• Maksymilian Borowy, Maciej Lisewski, Gabriel Samsel (SP6), siatkówka plażowa – wicemistrzowie województwa szkół podstawowych

• Wiktoria Chaber (Stomil Olsztyn), piłka nożna – młodzieżowa mistrzyni Polski U14 w futsalu

• Iwo Choroszewski (Płetwal Szczytno), pływanie – multimedalista międzywojewódzkich drużynowych Mistrzostw Polski Młodzików

• Mateusz Dankowski (Kormoran Jedwabno), szachy - mistrz powiatu szczycieńskiego

• Konrad Drężek (Gimnazjum Sportowe Szczytno), siatkówka – MVP drużyny, która zajęła 3. miejsce w mistrzostwach województwa szkół gimnazjalnych

• Emilia Gwiazda (SKKK Szczytno), karate – uczestniczka Mistrzostw Europy

• Igor Jędrzejczyk (Zryw Jedwabno), piłka nożna - wyróżniający się zawodnik drużyny

• Michał Jędrzejczyk (GWARDIA Szczytno), judo – mistrz Polski klubów gwardyjskich, do 90 kg, zwycięzca międzynarodowych turniejów w Białymstoku i Gdyni

• Julia Kędzierska (SKKK Szczytno), karate – mistrzyni Europy w kumite, srebrny medal ME w organizacji KWE

• Karol Kijewski (GWARDIA Szczytno), lekkoatletyka – wicemistrz województwa dzieci i młodzików w rzucie oszczepem

• Agata Kosińska (GWARDIA Szczytno), judo – wicemistrzyni Polski klubów gwardyjskich, do 90 kg, uczestniczka turnieju finałowego mistrzostw Polski juniorów młodszych

• Patrycja Krawczyk (Gwardia Szczytno), boks – złota medalistka Pucharu Polski kadetów

• Konrad Lisewski (ZS nr 3), siatkówka – MVP drużyny, która zajęła 3. miejsce w mistrzostwach województwa szkół ponadgimnazjalnych

• Aleksandra Łachacz (GWARDIA Szczytno), boks – mistrzyni międzynarodowych mistrzostw Śląska kadetów, do 75 kg

• Kacper Maroszek (GWARDIA Szczytno), judo – zwycięzca międzynarodowych zawodów Copernicus Cup, brązowy medalista mistrzostw Polski klubów gwardyjskich do 90 kg, uczestnik turnieju finałowego mistrzostw Polski juniorów młodszych

• Karolina Piechowicz (Płetwal Szczytno), pływanie – multimedalistka międzywojewódzkich drużynowych Mistrzostw Polski Młodzików

• Dawid Przybyszewski (GKS Dźwierzuty), piłka nożna – wyróżniający się zawodnik drużyny

• Maja Rykowska (Gwardia Szczytno), judo – reprezentantka województwa na Drużynowych Mistrzostwach Polski Młodzików

* Gabriel Sachajczuk (SKS Szczytno), piłka nożna – wyróżniający się zawodnik drużyny juniorów młodszych

• Dominik Smosarski (GWARDIA Szczytno), lekkoatletyka – Mistrz Polski U20 na 100 i 200 m w hali, rekordzista Europy na 200 m

• Wojciech Tabaka (GWARDIA Szczytno), lekkoatletyka – mistrz województwa dzieci i młodzików w skoku w dal, trzeci wynik w Polsce do 14 lat

• Aleksander Wysocki Urban (GWARDIA Szczytno), lekkoatletyka – wicemistrz województwa dzieci i młodzików w biegu na 1000 m

SENIOR

• Marcin Bogdański (GWARDIA Szczytno), boks – brązowy medalista mistrzostw Polski służb mundurowych

• Konrad Bukowiecki (GWARDIA Szczytno), lekkoatletyka – halowy mistrz Europy w pchnięciu kulą, rekordzista Polski, ósmy na mistrzostwach świata, młodzieżowy mistrz Europy, młodzieżowy mistrz Polski

• Iwona Chełchowska, Mariusz Myślak (Szczytno), siatkówka plażowa – zwycięzcy ogólnopolskiego turnieju nauczycieli wychowania fizycznego

• Marta Jagiełło (Gwardia Szczytno), boks – brązowa medalistka młodzieżowych mistrzostw Polski

• Maciej Jóźwik (Skorpion Szczecin), boks – młodzieżowy mistrz Polski do 56 kg, reprezentant Polski seniorów (4 zwycięstwa w 5 pojedynkach)

• Rafał Kot (Jurund Szczytno), maraton – zwycięzca biegu 24 godzinnego na Skrzyczne i biegu „Ultrajanosik” na 100 km, piąty w „Maratonie Juranda”

• Bogdan Lesiński – Wojciech Wrześniowski (SM „Odrodzenie”), brydż – 1. m. w województwie i 4. m. w kraju w październikowej edycji korespondencyjnych mistrzostw Polski, mistrzowie powiatu

• Patryk Malanowski (Błękitni Pasym), piłka nożna – najlepszy strzelec IV-ligowej drużyny

• Piotr Młotkowski (Zryw Jedwabno), piłka nożna - wyróżniający się zawodnik drużyny klasy B

• Maciej Nasiadka (SKS Szczytno), piłka nożna – wyróżniający się zawodnik drużyny klasy okręgowej

• Cezary Nowakows ki (Omulew Wielbark), piłka nożna – kapitan drużyny występującej w klasie okręgowej, wzór zaangażowania dla młodych zawodników

• Sławomir Ostaszewski (Dębówko) – zwycięzca zawodów spiningowych o Puchar Burmistrza Szczytna

• Zbigniew Stakun (Szczytno), wyciskanie sztangi leżąc – mistrz Szczytna w kat pow. 50 lat

• Alfred Sobolewski (SM „Odrodzenie”), szachy - mistrz powiatu

• Arkadiusz Sokołowski (GKS Dźwierzuty), piłka nożna - wyróżniający się zawodnik drużyny klasy A

• Karol Sygnowski (Wałpusza 07), piłka nożna - mocny punkt drużyny klasy B

• Kamil Świercz (SKS Szczytno), piłka nożna - wyróżniający się zawodnik drużyny klasy okręgowej

• Maciej Wojciechowski (GWARDIA Szczytno), triathlon – trzeci drużynowo w Triathlon Energy w Mrągowie na 1/2 IRON MAN

• Kamila Zdybał (GWARDIA Szczytno), lekkoatletyka – brązowa medalistka mistrzostw Polski w rzucie oszczepem.

(o)