Pływacy PolKS-u Gwardii Szczytno koniec roku kojarzą sobie z wyjazdem do Giżycka na Zawody o Puchar Burmistrza. Swój ostatni start w tej imprezie mogą zaliczyć do udanych – zdobyli w niej 36 medali.

W Giżycku na podium stawali: Aleksander Wasilcow (3x1.m., 1x2. m.), Michał Kosiński (3x1.m., 1 x2 m.), Martyna Wichrow (2x1.m, 1x2.m.), Konrad Bukowiecki (1x1.m, 3x2.m.), Karol Murach (1x1.m., 2x2.m.), Jarosław Ćwikliński (1x1.m, 1x2.m., 1x3.m.), Zuzanna Juszczak (1x1.m.), Marta Sadowska (3x2.m.), Łukasz Kielin (3x2.m.), Jakub Badysiak (2x2.m.), Monika Puszko (1x2.m., 2x3.m.), Jakub Bancerek (1x2.m., 1x3.m), sztafeta chłopców w kategorii gimnazjum (Jakub Badysiak, Jarosław Ćwikliński, Łukasz Kielin, Aleksander Wasilcow – 2.m.). W klasyfikacji generalnej Michał Kosiński zajął 3. miejsce.

Do rywalizacji przystąpiło 250 zawodników z 15 klubów nie tylko z województwa, ale również z Gdyni czy Sochaczewa. W klasyfikacji medalowej klub ze Szczytna zajął szóste miejsce.