Dyskusyjny Klub Książki działający przy Miejskiej Bibliotece Publicznej w Szczytnie w marcu 2023 r. świętował 15-tą rocznicę powstania.

Dodaj komentarz

Tyle się ostatnio działo, że czasu na opisywanie zabrakło. Dlatego też z przyjemnością wrócę do kulturalnych przeżyć jakie doznałam.

Dodaj komentarz

W dniu 24 lutego 2023 r. uczestniczyłam w spotkaniu autorskim z pisarką Małgorzatą Manelską.

Dodaj komentarz

Białka Tatrzańska stała się bazą wypadową zimowych rekreacji.

Dodaj komentarz

Wizyta koleżanki mieszkającej obecnie w Gdańsku sprawiła, że spacer po jej rodzinnym mieście Szczytnie zakończyłyśmy na dworcu kolejowym.

Dodaj komentarz

W niedzielę 29 stycznia 2023 r. wreszcie odwiedziłam Koziołka Matołka stojącego przed Szkołą Podstawową im. Kornela Makuszyńskiego w Jerutach.

Dodaj komentarz

Zima w tym roku gra z nami w „myszkę i kotka" – pokazuje się i znika.

Dodaj komentarz

W dniu 12 stycznia 2023 r. w kościele Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Szczytnie przy ulicy Konopnickiej odbył się Koncert Kolęd w wykonaniu Chóru Policji Garnizonu Warmińsko-Mazurskiego.

Dodaj komentarz

Gdy w sobotę 7 stycznia 2023 r. tylko oczy otworzyłam, to biel za oknem od razu wywabiła z domu. Uzbrojona w telefon ruszyłam na fotograficzne łowy.

Dodaj komentarz

Filharmonia Warmińsko-Mazurska im. Feliksa Nowowiejskiego w Olsztynie w dniu 31 grudnia 2022 r. zaprosiła miłośników muzyki na koncert: Sylwestrowe przeboje w Filharmonii zapewniając, że Whitney, Bond i Prince też tam będą.

Dodaj komentarz

Grudniowe spotkanie członków Dyskusyjnego Klubu Książki działającego przy Miejskiej Bibliotece Publicznej w Szczytnie przebiegało w iście świątecznej scenerii i atmosferze.

Dodaj komentarz

 Idąc na spotkanie autorskie z pisarką Małgorzatą Manelską w dniu 12 grudnia 2022 r. do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Szczytnie od razu zawiązałam cztery supełki.

Dodaj komentarz

W dniu 8 grudnia 2022 r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Szczytnie odbył się wieczór autorski z pisarzem Wiktorem Ruszkiewiczem. Autor promował debiutancką książkę zatytułowaną „Majaki Zachodu. Sny klasy średniej.

Dodaj komentarz

W niedzielę 4 grudnia 2022 r. przyrodę pokrył biały puch.

Dodaj komentarz

W dniu 11 listopada 2022 r. zostałam zaproszona na koncert do klubu Agaton 2 na występ zespołu „ Ga Ga Zielone żabki".

Dodaj komentarz

Aż trudno uwierzyć, że listopad zesłał w darze piękną, słoneczną niedzielę.

Dodaj komentarz

Rymowanka, którą swego czasu stworzył Klemens Dzierżanowski mówiąca o tym, że „dróżką po listowiu niczym po dywanie pomykają panowie a za nimi panie" w ostatnią niedziele października znów była deklamowana.

Dodaj komentarz

 Postanowiliśmy pospacerować w siną dal wśród szumiących fal i rodzinnie w dniu 16 października 2022 r. ruszyliśmy na Pomorze.

Dodaj komentarz

W niedzielę 9 października 2022 r. wskoczyłam na rower i postanowiłam złożyć wizytę mieszkającej w Pasymiu Pani Profesor Zofii Kobus.

Dodaj komentarz

Tylko sześć osób odwiedziło Gabinet Wspomnień w sobotę 1 października 2022 r. w ramach akcji CITTASLOW.

Dodaj komentarz