W poniedziałek 5 kwietnia do szczycieńskiej komendy zgłosili się dwaj mieszkańcy gminy Jedwabno w wieku 33 i 57 lat.

Dodaj komentarz

W nocy z 11 na 12 marca na terenie jednej z miejscowości w gminie Jedwabno doszło do kradzieży z włamaniem.

Dodaj komentarz

W czwartek 8 kwietnia około godziny 21.30 na odcinku DK nr 57 w Nowym Gizewie doszło do wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych i jednego ciężarowego.

Dodaj komentarz

ZACZADZONA... PIWNICA

W środę 7 kwietnia jedna z mieszkanek budynku wielorodzinnego przy ul. Łomżyńskiej w Szczytnie wezwała straż pożarną, informując o wyczuwalnej woni spalin wydobywającej się z piwnicy.

Dodaj komentarz

W ubiegłym tygodniu informowaliśmy o osobach, które były poszukiwane przez policję, a wpadły przez brak maseczek. Jak widać te przykłady nie podziałały na innych gagatków, mających „na pieńku” z wymiarem sprawiedliwości.

Dodaj komentarz

W środę 31 marca koło południa na trasie Trelkówko – Linowo doszło do zderzenia dostawczego mercedesa sprintera z osobowym fordem focusem.

Dodaj komentarz

Dozór policyjny oraz zakaz kontaktowania się z pokrzywdzonym mieszkańcem Dźwierzut – taki środek zapobiegawczy zastosował prokurator wobec 37-latka podejrzanego o dokonanie rozboju na 86-latku.

Dodaj komentarz

W niedzielę 4 kwietnia przed godziną 23.00 na trasie Targowo – Orzyny seat ibiza wpadł do rowu, po czym stanął w płomieniach.

Dodaj komentarz

Brak maseczek ochronnych może mieć daleko idące konsekwencje. Przekonało się o tym kilkoro delikwentów, którzy, mając na sumieniu inne przewinienia, wpadli w ręce policji właśnie z powodu łamania pandemicznych obostrzeń.

Dodaj komentarz

W niedzielę 4 kwietnia strażacy zostali zadysponowani do pożaru dwóch pomieszczeń garażowych o metalowej konstrukcji znajdujących się na ul. Polskiej.

Dodaj komentarz

W niedzielę 4 kwietnia około godziny 14.00 w Siódmaku 34-letni mieszkaniec gminy Szczytno, kierując oplem corsą, nie dostosował prędkości do panujących warunków.

Dodaj komentarz

W niedzielę 28 marca około godziny 14.00 na trasie Dłużek – Olsztynek doszło do czołowego zderzenia volvo i volkswagena passata.

Dodaj komentarz

W sobotę 27 marca po godzinie 17.00 w Gawrzyjałkach doszło do groźnie wyglądającego wypadku drogowego.

Dodaj komentarz

W czwartek 25 marca wczesnym popołudniem na trasie Zawojki – Rozogi doszło do wypadku z udziałem dwóch aut osobowych.

Dodaj komentarz

W niedzielne popołudnie 28 marca strażacy otrzymali zgłoszenie o tym, że na jeziorze w Starych Kiejkutach pies wpadł pod lód.

Dodaj komentarz

ŚMIERĆ W MIESZKANIU

W piątek 26 marca wczesnym popołudniem strażacy zostali poproszeni o pomoc w otwarciu drzwi do jednego z mieszkań w budynku wielorodzinnym w Wyżegach.

Dodaj komentarz

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Szczytnie prowadzą poszukiwania nieletniej Julii Czujak, która po raz kolejny samowolnie oddaliła się z domu. Mieszkanka gminy Rozogi, ostatni raz kontaktowała się z rodziną pod koniec stycznia br. Do chwili obecnej nie powróciła do domu i nie nawiązała kontaktu z najbliższymi.

Dodaj komentarz

W piątek 19 marca parę minut po godzinie 15.00 na drodze krajowej nr 53 w okolicy Gromu cysterna przewożąca blisko 20 tys. kg gazu propan butan wpadła do rowu i przewróciła się na bok. Na miejscu pracowało aż dwanaście zastępów straży pożarnej, a akcja trwała ponad szesnaście godzin.

Dodaj komentarz

Niecodzienna przygoda spotkała policjantów z referatu ruchu drogowego pełniących służbę na terenie gminy Wielbark.

Dodaj komentarz

WĘDZARNIA POSZŁA Z DYMEM

 W sobotę 20 marca po południu strażacy zostali wezwani do pożaru wędzarni w Marksewie.

Dodaj komentarz