W sobotę 27 listopada tuż przed godziną 11.00 na trasie Łupowo – Dźwierzuty kierujący audi 26-latek nie dostosował prędkości do panujących warunków, „złapał” pobocze, wpadł w poślizg i uderzył w przydrożne drzewo.

Dodaj komentarz

W niedzielę 21 listopada na terenie jednej z działek w Warchałach, o czym informowaliśmy przed tygodniem, spłonęło BMW.

Dodaj komentarz

KOMINY OFIARAMI POŻARÓW SADZY

W minionym tygodniu strażacy dwa razy gasili sadze w przewodach kominowych.

Dodaj komentarz

Do groźnego wypadku doszło we wtorkowy wieczór na trasie Jeruty – Olszyny. Kierujący oplem 19-latek wskutek nieprawidłowego wymijania innego pojazdu stracił panowanie nad kierownicą, zjechał do rowu i uderzył w drzewo.

Dodaj komentarz

W piątek 19 listopada policjanci zapukali do jednego z mieszkań przy ul. Żeromskiego w Szczytnie.

Dodaj komentarz

W niedzielę 21 listopada parę minut po godzinie 13.00 dyżurny szczycieńskiej komendy otrzymał anonimowe zgłoszenie o tym, że po terenie stacji benzynowej na ul. Wielbarskiej w Szczytnie porusza się nietrzeźwy kierowca audi.

Dodaj komentarz

SPAŁ TAK TWARDO, ŻE NIE SŁYSZAŁ PUKANIA

Policjanci i strażacy często otrzymują zgłoszenia od zaniepokojonych sąsiadów lub członków rodzin, którzy nie mogą nawiązać kontaktu ze swoimi bliskimi, nierzadko osobami starszymi i schorowanymi.

Dodaj komentarz

Sąd Rejonowy w Szczytnie na wniosek prokuratury zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu wobec 51-letniego mieszkańca Szczytna, który brutalnie pobił 58-latka. Poszkodowany krótko po tym zmarł.

Dodaj komentarz

We wtorek 9 listopada około godziny 11.00 policjanci ruchu drogowego pracujący na terenie gminy Rozogi zatrzymali do kontroli pojazd osobowy marki Citroen, którego nie sposób było nie zauważyć.

Dodaj komentarz

PRZYZNAŁA SIĘ, JAK WYTRZEŹWIAŁA

W niedzielę 14 listopada przed godziną 3.00 oficer dyżurny szczycieńskiej komendy otrzymał zgłoszenie, z którego wynikało, że w Lemanach znajduje się samochód, który prawdopodobnie brał udział w zdarzeniu drogowym.

Dodaj komentarz

W sobotnie popołudnie 13 listopada na ul. Długiej w Nartach kierujący ciężarowym renault z naczepą 50-latek zasłabł, zjechał na przeciwny pas ruchu i wpadł do rowu.

Dodaj komentarz

Jesienno – zimowa aura często zaskakuje kierowców. We wtorkowy poranek 9 listopada przekonał się o tym 19-latek kierujący toyotą. Mężczyzna, jadąc trasą Rozogi – Dąbrowy, zaliczył dachowanie.

Dodaj komentarz

Warta blisko 110 tys. zł hybrydowa toyota corolla to kolejny nowy radiowóz, który zasilił w ostatnim czasie flotę szczycieńskiej komendy policji. Pojazd w połowie został sfinansowany z policyjnego budżetu, a pozostałe środki pochodziły od samorządów – powiatowego i gminy Szczytno.

Dodaj komentarz

W czwartek 4 listopada po południu strażacy otrzymali zgłoszenie o tym, że na jeziorze Wałpusz dryfuje łódka.

Dodaj komentarz

Zapadł wyrok w sprawie tragicznego wypadku, do którego doszło ponad trzy lata temu w wesołym miasteczku w Szczytnie. Sąd Rejonowy skazał jego właściciela Jacka T. na 1,5 roku pozbawienia wolności. Mężczyzna ma też zapłacić po 100 tys. zł nawiązki rodzicom chłopca.

Dodaj komentarz

W środę 3 listopada wieczorem na terenie jednego z supermarketów w Szczytnie doszło do kradzieży.

Dodaj komentarz

W minionym tygodniu policjanci, strażacy oraz ratownicy medyczni aż trzy razy byli wzywani do rzekomych prób samobójczych na terenie Szczytna.

Dodaj komentarz

W poniedziałek 1 listopada parę minut po godzinie 17.00 na odcinku drogi krajowej nr 57 w pobliżu Dębówka doszło do groźnie wyglądającego wypadku.

Dodaj komentarz

W środę 27 października w szczycieńskiej jednostce policji stawił się 17-latek w obecności opiekuna prawnego.

Dodaj komentarz

W poniedziałkowe popołudnie 1 listopada strażacy udali się na ul. Reja w Szczytnie.

Dodaj komentarz