Na trasie Szczytno – Rozogi – Wielbark kursuje kurier, który zaczepia kobiety i masturbuje się przed nimi – taką informacją podzieliła się z naszą redakcją jedna z czytelniczek, prosząc o nagłośnienie sprawy.

Dodaj komentarz

Nie jest to może oblężenie, ale frekwencję na zrewitalizowanych ruinach zamku krzyżackiego należy uznać za co najmniej obiecującą.

Dodaj komentarz

W nocy z soboty na niedzielę (12/13 czerwca) tuż po północy oficer dyżurny szczycieńskiej komendy otrzymał niepokojące zgłoszenie od roztrzęsionej mieszkanki gminy Szczytno.

Dodaj komentarz

W piątek 11 czerwca parę minut po godzinie 10.00 na ul. Sienkiewicza w Szczytnie doszło do wypadku z udziałem samochodu osobowego i motoroweru.

Dodaj komentarz

AMATOR ZAPACHÓW W OKU KAMERY

W poniedziałek 7 czerwca do szczycieńskiej komendy zgłosiła się pracownica jednej z drogerii w Szczytnie.

Dodaj komentarz

Przykro jest mi, ale gdy zasiadałem do opisania biografii o nim, to myślałem, że wiele wiem z jego życia, okazało się jednak, że posiadam znikome wiadomości! Zatelefonowałem do wielu jego kolegów i znajomych. Również myśleli, że dużo o nim wiedzą, ale jak przyszło co do czego, to skąpe mają dane, przeważnie odpowiadali mi, że skrytym był człowiekiem. Więc co zebrałem, przekazuję dla dobra sprawy:

Dodaj komentarz

Dziesięć dni temu udostępniono zwiedzającym zrewitalizowane ruiny XIV-wiecznego zamku krzyżackiego w Szczytnie.

Dodaj komentarz

...Pranie i z poezją Gałczyńskiego wielokrotne spotkanie. Pierwszy raz w zakątku ukochanym przez słynnego poetę zjawiłam się we wrześniu 1999 r. Tuż przed zakończeniem pracy zadzwoniła koleżanka i spytała czy chcę jechać do Prania, bo ktoś zrezygnował i ja, ot tak, z marszu, zajęłabym wolne miejsce.

Dodaj komentarz

Pod koniec ubiegłego roku doszło do kradzieży wartej 90 tys. zł sprężarki służącej do budowy ścieżki rowerowej Szczytno – Biskupiec.

Dodaj komentarz

W szczycieńskich świątyniach frekwencja podczas niedzielnych mszy jest wciąż stosunkowo niewielka, ale w miniony czwartek na ulice miasta wyszła rzesza wiernych podobna do tej z lat ubiegłych, gdy nie było jeszcze mowy o żadnych pandemiach i obostrzeniach.

Dodaj komentarz

W czwartek 3 czerwca w Witowie doszło do kolizji z udziałem skody fabii.

Dodaj komentarz

W czwartek 3 czerwca późnym wieczorem w Kucborku doszło do pożaru osobowego subaru.

Dodaj komentarz

We wtorek 1 czerwca przed południem policyjny patrol zwrócił uwagę na mężczyznę spożywającego alkohol na Małej Bieli.

Dodaj komentarz

Ułańska fantazja. Co to oznacza? Otóż jest to sformułowanie z dawnych epok, dzisiaj już historyczne.

Dodaj komentarz

W połowie lat osiemdziesiątych Kazimierz Kiedrowski został przeniesiony służbowo do Szczytna, do pracy w naszym areszcie śledczym. W randze kapitana więziennictwa objął obowiązki na stanowisku politycznym, następnie jako naczelnik tej jednostki penitencjarnej.

Dodaj komentarz

WIELBARSKI WANDAL W RĘKACH POLICJI

Pod koniec listopada ubiegłego roku nieznany sprawca zniszczył elewację jednego z bloków przy ul. Grunwaldzkiej w Wielbarku, umieszczając na niej wulgarne napisy.

Dodaj komentarz

...i błędów popełnianie. W Gabinecie Wspomnień utworzonym w „Społem” PSS w Olsztynie Oddział w Szczytnie jeden z niepozornych przedmiotów opatrzony napisem: KOREKTOR budzi wielkie zaciekawienie.

Dodaj komentarz

Świat nie stroni od papierosowego „dymka”. Dlatego co roku, w ostatni dzień maja, Światowa Organizacja Zdrowia bije na alarm i przypomina o „światowym dniu bez papierosa”. Przypominają o nim również świeże kwiaty w popielniczkach, które są międzynarodowym symbolem tego dnia. W szponach papierosowego dymu tkwi obecnie ponad miliard palaczy na świecie, z czego 8 milionów to Polki i Polacy. Choć lekarze od lat apelują o zaprzestanie palenia, to ich apele pozostają często bez echa. Polska jest jednym z trzech państw w Unii Europejskiej o najniższej liczbie palaczy deklarujących rzucenie papierosów. Co gorsza, palenie na nowo zyskuje popularność wśród polskich nastolatków.

Dodaj komentarz

W piątek 28 maja po południu na ul. Jana Pawła II w Pasymiu doszło do kolizji z udziałem dwóch samochodów osobowych.

Dodaj komentarz

W środę 26 maja szczycieńskie służby zostały wezwane do jednego z domów w Leśnym Dworze. Zgłoszenie dotyczyło mężczyzny, z którym od kilku dni nie było żadnego kontaktu. W mieszkaniu znajdował się wyjący pies, który zaalarmował pobliskich mieszkańców. Strażacy w asyście funkcjonariuszy policji zdecydowali się na otwarcie lokalu. Zastali w nim tylko samotnego od paru dni czworonoga.

Dodaj komentarz