W piątek tuż przed feriami zimowymi w hali im Wagnera szczycieńskie maluchy rywalizowały w Rambicie – „II Igrzyskach Przedszkolaków”. Stawką zawodów był Puchar przechodni dyrektora Sportowej Szkoły Podstawowejnr 4. Każde z czterech startujących przedszkoli reprezentowała jedna drużyna złożona z 5 chłopców i 5 dziewczynek.

Dodaj komentarz

Czasy, gdy przy każdym większym przedsiębiorstwie istniały ogniska TKKF, raczej minęły, nie znaczy to jednak wcale, że sport przyzakładowy znikł zupełnie. O tym, że nie samą pracą żyje człowiek, przekonuje istniejący do dziś Leśnik Szczytno, działający przy szczycieńskim nadleśnictwie.

Dodaj komentarz

Zawodnicy sekcji bokserskiej GWARDII Szczytno rozpoczęli nowy sezon od udziału w Międzynarodowym Grand Prix o Puchar Scorpiona Szczecin.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Dziś w naszym Plebiscycie swoich kandydatów rekomenduje blisko związany ze sportem przewodniczący Rady Miejskiej Tomasz Łachacz. Zadanie, jak przyznaje nie jest łatwe.

Dodaj komentarz

W minionym tygodniu rozegrano pierwszą kolejkę drugiego sezonu Szczycieńskiej Ligi Darta o Puchar Trans-Duarte.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

W miniony weekend w szczycieńskim MOS-ie rozegrano dwa turnieje w darta.

Dodaj komentarz

Drużyna Relaxu Szczytno zajęła trzecie miejsce na turnieju w Białej Piskiej zorganizowanym w ramach 31 finału WOŚP.

Dodaj komentarz

Dziś w naszym Plebiscycie swoich faworytów prezentuje Ewa Bogusz, dyrektor Powiatowego Centrum Sportu Turystyki i Rekreacji.

Dodaj komentarz

Udanie zainaugurowali tegoroczny sezon halowy lekkoatleci MKL Jurand Szczytno. Najlepiej w ich gronie spisała się 13-letnia Kinga Jackowska, która pobiła rekord Polski U15 w pchnięciu kulą w hali.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zespół Błękitnych Pasym zajął trzecie miejsce w futsalowym Turnieju o Puchar Klasy Okręgowej w Jezioranach.

Dodaj komentarz

W minioną niedzielę w hali im. Huberta Wagnera rozegrano czwartą kolejkę Szczycieńskiej Ligi Piłki Nożnej.

Dodaj komentarz

Tradycyjnie, jak co roku, jako jeden z pierwszych zgłosił nam swoich Plebiscytowych faworytów Józef Garbowski, były sędzia piłkarski, dziś stały bywalec spotkań piłkarskich, i nie tylko, rozgrywanych na terenie powiatu szczycieńskiego.

Dodaj komentarz

Wprawdzie do rozpoczęcia drugiej części ligowych rozgrywek zostały jeszcze prawie trzy miesiące, ale działacze i piłkarze naszych klubów nie zapadają w sen zimowy. Najpoważniej o rundzie wiosennej myślą w Pasymiu i Szczytnie. Zespoły Błękitnych i Gwardii zajmują pierwsze miejsca w swoich ligach i liczą na awans.

Dodaj komentarz

Dobiegła końca pierwsza edycja Szczycieńskiej Ligi Darta. W trwającej 11 tygodni rywalizacji wzięły udział 23 osoby.

Dodaj komentarz

Prawdziwy kibic pozostaje kibicem niezależnie od sytuacji, w której się znajduje, choćby była ona mocno niekomfortowa. Udowadnia to znany chyba wszystkim naszym Czytelnikom pan Zygfryd Leska. Swoje typy w Plebiscycie na Najpopularniejszego Sportowca Powiatu nadesłał nam z … warszawskiego szpitala.

Dodaj komentarz

Udanie zakończyli tegoroczne starty zawodnicy Szczycieńskiego Klubu Kyokushin Karate. Podczas rozgrywanego w sobotę Pucharu Polski PZK zdobyli złoty i srebrny medal.

Dodaj komentarz

Rozpoczęły się rozgrywki Szczycieńskiej Halowej Piłki Nożnej. To już 17. edycja, do której przystąpiło 14 drużyn.

Dodaj komentarz