We wtorek, w pierwszym dniu grudnia, pożegnaliśmy Wiesława Muszyńskiego, cenionego lekarza ginekologa. Nie wszystkim jest znany sportowy epizod z życia człowieka, który praktycznie całą karierę zawodową związał ze szczycieńską służbą zdrowia. W młodości Wiesław Muszyński był członkiem lekkoatletycznej kadry narodowej.

Dodaj komentarz

Rozgrywki piłki siatkowej

Dodaj komentarz

Po nie do końca udanym występie na Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych, podopieczni Piotra Zembrzuskiego znakomicie spisali się w silnie obsadzonym turnieju w Bydgoszczy, wygrywając drużynową klasyfikację w Kumite.

Dodaj komentarz

Początek grudnia to odpowiedni czas na ogłoszenie kolejnego już 24. Plebiscytu na Najpopularniejszego Sportowca Powiatu Szczycieńskiego w Roku 2020.

Dodaj komentarz

Choć nasze zespoły już odpoczywają, odrabiane są jeszcze zaległości przez drużyny, które miały przełożone terminy spotkań w związku z koronawirusowymi komplikacjami. Zweryfikowano wreszcie wyniki trzech spotkań z udziałem Omulwi Wielbark i SKS-u Szczytno.

Dodaj komentarz

Rozgrywki piłki siatkowej

Dodaj komentarz

Udany rewanż Błękitnych * SKS znów bez punktów* Omulew na fali wznoszącej

Dodaj komentarz

Cenny remis Błękitnych* Wstydliwa porażka SKS-u* Omulew nareszcie z kompletem punktów

Dodaj komentarz

Wojewódzki Puchar Polski

Omulew Wielbark zakończyła występy w Wojewódzkim Pucharze Polski na III rundzie. Wicelider IV ligi okazał się zbyt wymagającym przeciwnikiem.

Dodaj komentarz

Piłka siatkowa, III liga

Rozpoczęły się rozgrywki III ligi piłki siatkowej. W najbliższy weekend do swojego pierwszego pojedynku ma stanąć Olimpijczyk Szczytno

Dodaj komentarz

Dobiegły końca „Mistrzostwa Powiatu Szczycieńskiego w Indywidualnych Biegach Przełajowych Szkół Podstawowych”. Zawody odbyły się na terenach leśnym lub zielonych przy szkołach. Szkoły które brały udział w zawodach biegowych startowały indywidualnie, natomiast klasyfikacja powiatowa została stworzona na podstawie osiągniętych przez zawodniczki i zawodników czasów. Organizatorem zawodów było Powiatowe Centrum Sportu w Szczytnie.

Dodaj komentarz

Klęska Błękitnych w Giżycku* Lider z Dobrego Miasta za silny dla SKS-u* Omulew znowu nieskuteczna.

Nasze zespoły zakończyły rundę jesienną. W nie najlepszym, niestety, stylu. Punkt zdobyła jedynie Omulew Wielbark, grająca jednak z zespołem z dołu tabeli. Jeśli rozgrywki sportowe nie zostaną z powodów pandemicznych wstrzymane, przed Błękitnymi, SKS-em i Omulwią dwie listopadowe serie spotkań rozpoczętej awansem rundy wiosennej.

Dodaj komentarz

Kolejny cykl Mistrzostw Powiatu Szczycieńskiego w Indywidualnych Biegach Przełajowych Szkół Podstawowych rozegrano w Dźwierzutach. W zawodach przeprowadzonych na terenach zielonych przy SP
w Dźwierzutach wzięło udział 89 jej uczniów.

Dodaj komentarz

Udany finisz Błękitnych* Wysokie zwycięstwo SKS-u* Omulew: za dobrą grę punktów nie dają

Dodaj komentarz

Motor za silny dla Błękitnych *SKS kontra Bogdaniuk* Nieskuteczna Omulew* Trzy porażki w klasie A* Rezerwy GKS-u Szczytno ratują honor powiatu

Dodaj komentarz

W sobotę i niedzielę na drodze Korpele-Sędańsk rozgrywano Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w kolarstwie szosowym w jeździe parami i jeździe indywidualnej na czas. Bardzo dobrze spisali się zawodnicy z klubów warmińsko-mazurskich, triumfując aż w trzech konkurencjach.

Dodaj komentarz

Błękitni blisko środka tabeli *SKS górą w Wielbarku* Dwie przegrane GKS-u Szczytno* Dźwierzuty powstrzymały Falę* Dziesiąta porażka Wałpuszy

Dodaj komentarz

Podczas rozgrywanych w Bydgoszczy Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików Regionu Pomorskiego w Judo reprezentantki Gwardii Szczytno Maja Rykowska i Natalia Dodajewska zdobyły tytuły wicemistrzyń.

Dodaj komentarz

W Orzynach odbyły się kolejne zawody w ramach „Mistrzostw Powiatu Szczycieńskiego w Indywidualnych Biegach Przełajowych Szkół Podstawowych”. W rywalizacji udział wzięło 23 zawodników i zawodniczek.

Dodaj komentarz

W nietypowy sposób rozpoczął się w niedzielę 8. Szczycieński Bieg Niepodległości. Ze względu na ograniczenia związanie z epidemią koronawirusa, uczestnicy pokonują trasę samotnie, albo w niewielkich grupach.

Dodaj komentarz