Łucznicy 34 Chorągwi Komturii i Miasta Szczytna w miniony weekend rywalizowali w dwóch imprezach, zajmując wysokie miejsca.

Dodaj komentarz

W korespondencji plebiscytowej, która trafiła do nas w ubiegłym tygodniu, natrafiliśmy na zgłoszenie nadesłane przez Ryszarda Kubackiego, członka zarządu OMULWI Wielbark, byłego sędziego piłkarskiego.

Dodaj komentarz

Szczycieński KSR TKKF organizuje kolejną edycję Grand Prix w Indywidualnych Turniejach Tenisa Stołowego o Mistrzostwo Powiatu Szczycieńskiego.

Dodaj komentarz

Jakub Borkowski z Gwardii Szczytno zajął 4. miejsce w konkursie pchnięcia kulą podczas Halowych Mistrzostw Polski U20.

Dodaj komentarz

Andrzej Naszko i Sebastian Łukszo zdominowali konkurs pchnięcia kulą podczas piątkowego mityngu lekkoatletycznego w Spale.

Dodaj komentarz

XIV edycja SHPN Novum Cup dobiegła końca. Rozstrzygnięcia w II lidze zapadły już wcześniej, niemal do ostatniej chwili ważyły się losy tytułu mistrzowskiego na najwyższym szczeblu rozgrywek. Triumfował Binsoft.

Dodaj komentarz

W miniony weekend rozegrany został turniej tenisa par mieszanych o Puchar Dyrektora ZS nr 2 w Szczytnie.

Dodaj komentarz

Dziś pora na prezentację faworytów radnego miejskiego Artura Trochimowicza, nauczyciela wychowania fizycznego i aktywnego uczestnika wielu imprez sportowych.

Dodaj komentarz

W drugim tygodniu ferii dokończono rywalizację w ramach 5-boju zimowego.

Dodaj komentarz

Jednym z pomysłów na ciekawe spędzenie zakończonych niedawno ferii było półzimowisko zorganizowane w dojo SKKK.

Dodaj komentarz

Konrad Bukowiecki udanie zainaugurował tegoroczne występy w hali. Wychowanek Gwardii Szczytno wygrał konkurs pchnięcia kulą podczas Orlen Cup w Łodzi. W pokonanym polu zostawił między innymi Davida Storla z Niemiec.

Dodaj komentarz

Wciąż w wysokiej formie są kulomioci Gwardii Szczytno. Swoją dobrą dyspozycję potwierdzają wynikami w kolejnych startach.

Dodaj komentarz

Już w niedzielę, 10 lutego, o godz. 17:20 w hali im. Huberta Wagnera odbędzie się zakończenie rozgrywek XIV Szczycieńskiej Ligii Halowej Novum Cup sezonu 2018/2019.

Dodaj komentarz

Dziś swoich faworytów rekomenduje laureatka naszego Plebiscytu z roku 1998 w kategorii „trener” Anna Rybińska.

Dodaj komentarz

Tegoroczna oferta dla uczniów wypoczywających podczas ferii jest dość bogata. Jedną z propozycji aktywnego spędzenia czasu stanowi wzięcie udziału w zmaganiach w ramach 5-boju zimowego organizowanego przez KSR TKKF.

Dodaj komentarz

W kolejnej serii spotkań Szczycieńskiej Halowej Piłki Nożnej Novum Cup strzelecką formą błysnął burmistrz Szczytna Krzysztof Mańkowski, który zdobył 4 bramki.

Dodaj komentarz

Kolejny udany występ zaliczyli młodzi lekkoatleci Gwardii Szczytno. Podczas mityngu w Warszawie swoje rekordy życiowe poprawili Karol Kijewski i Jakub Borkowski.

Dodaj komentarz

W I lidze Binsoft po wpadce z zeszłego tygodnia w meczu ze Specjal Wielbark, pewnie wygrał z Gwardią Jarka 8:1 (3:0).

Dodaj komentarz

Maraton Juranda będzie świętował w tym roku swój jubileusz. Na ostatni weekend maja zaplanowano trzydziestą edycję tej jednej z najstarszych imprez biegowych w Polsce.

Dodaj komentarz

W piątek 18 stycznia odbył się I Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół nr 3 im Jana III Sobieskiego w Szczytnie.

Dodaj komentarz