Omulew: wynik gorszy niż gra * Kolejna klęska SKS-u* Błękitni nad kreską* Kadrowe problemy Wałpuszy i Zrywu* GKS Szczytno niepewny swojego losu

Dodaj komentarz

W minioną niedzielę odbył się w Świętajnie I Otwarty Turniej Szachowy FIDE w Świętajnie „Memoriał Dariusza Żarczyńskiego” o Puchar Wójta Gminy Świętajno.

Dodaj komentarz

W minioną sobotę odbyły się już XX Mistrzostwa Brwinowa w Wyciskaniu Sztangi Leżąc o Puchar Gminy Brwinów.

Dodaj komentarz

Konrad Bukowiecki po raz pierwszy w karierze wygrał zawody w ramach Diamentowej Ligi. Przy okazji pobił swój rekord życiowy na stadionie.

Dodaj komentarz

W ostatnią sobotę na terenie kompleksu sportowego przy Zespole Szkół w Lipowcu odbyła się już trzydziesta Spartakiada Zdrowia Klubów Honorowych Dawców Krwi Polskiego Czerwonego Krzyża.

Dodaj komentarz

Prawie wszyscy zawodnicy sekcji judo Gwardii Szczytno spędzili Dzień Dziecka na matach. Dziesięcioro z nich wzięło udział w olsztyńskim turnieju „Dzień dziecka na sportowo”, troje zaś wystartowało w zorganizowanym w Gdańsku finałowym turnieju pucharu Polski „Baltic Cup”.

Dodaj komentarz

Zawodnicy Akademii Sztuk Walki-Novum Szczytno- Rozogi-Wielbark wrócili z IV Międzynarodowego Turnieju Karate Kyokushin IKO z 9 medalami.

Dodaj komentarz

RYKOwisko ULTRA Trail – to kolejne, trzecie już w tym roku ogólnopolskie zawody biegowe, w których zwyciężył szczycieński ultramartończyk Rafał Kot.

Dodaj komentarz

Prawdziwą huśtawkę nastrojów przeżywali kibice trzech szczycieńskich drużyn występujących w klasie okręgowej. Każda z nich zanotowała zwycięstwo, ale i porażkę. Najbardziej dotkliwą ponieśli piłkarze SKS- u Szczytno ulegając w derbach powiatu Błękitnym Pasym aż 0:4.

Dodaj komentarz

W miniony weekend we Wrocławiu odbyły się „I Mistrzostwa Świata Służb Mundurowych w Wyciskaniu Sztangi Leżąc”.

Dodaj komentarz

Pięcioro zawodników sekcji judo Gwardii Szczytno wzięło udział w XII memoriale Józefa Jerzego Matrackiego.

Dodaj komentarz

* Wygrane gospodarzy w Wielbarku i Szczytnie * Błękitni powalczyli z wiceliderem * Rehabilitacja Wałpuszy * Zryw ponownie na końcu

Dodaj komentarz

W sobotę 25 maja w Jakubowie niedaleko Mińska Mazowieckiego odbyły się II Mistrzostwa Polski w brazylijskim jujitsu. Na starcie zawodów stanęło około 300 zawodników wśród nich ośmioro wojowników Katany Szczytno.

Dodaj komentarz

Blisko 300 zawodniczek i zawodników stanęło na starcie jubileuszowego 30. Maratonu Juranda, z czego bieg ukończyło 261. Zwyciężył, z czasem 2:35:59, Wojciech Kopeć z Olsztynka reprezentujący barwy własnego klubu Team Kopeć. 17 sekund za nim linię mety minął były szczytnianin, dziś mieszkający w Wielkiej Brytanii Jacek Ciełuszecki.

Dodaj komentarz

W miniony weekend lekkoatleci Gwardii Szczytno wystartowali w trzech imprezach zorganizowanych w różnych częściach kraju. Najbardziej wartościowym osiągnięciem jest srebrny medal, który wywalczył Andrzej Naszko w konkursie pchnięcia kulą podczas Akademickich MP.

Dodaj komentarz

Już w najbliższą niedzielę po raz 30. głównymi ulicami miasta i okolicznych miejscowości pobiegną uczestnicy Maratonu Juranda. Start tradycyjnie nastąpi z pl. Juranda, natomiast meta zostanie usytuowana na ul. Odrodzenia na wysokości biura turystycznego „Mazur”.

Dodaj komentarz

Omulew postraszyła lidera* Stracona szansa Błękitnych* Cierpiący SKS* GKS-y lepsze od faworytów* Zryw włącza wyższy bieg

Dodaj komentarz

Szczycieński KSR TKKF planuje organizację rozgrywek ligi orlikowej.

Dodaj komentarz

Ciąg dalszy rozmowy z Maciejem Jóźwikiem, czterokrotnym młodzieżowym mistrzem Polski i czterokrotnym mistrzem Polski seniorów w boksie w wadze do 52 kg, byłym zawodnikiem GWARDII Szczytno, obecnie SKORPIONA Szczecin – drużynowego mistrza Polski.

Dodaj komentarz

Młodzi zawodnicy Katany Szczytno aż 15 razy stawali na podium podczas Superpucharu Polski w Brazylijskim Ju-jitsu.

Dodaj komentarz