Ewa Gimerska zajęła czwarte, a Zbigniew Stakun trzecie miejsce w zawodach organizowanych w ramach Ligi Warmińsko-Mazurskiej w Wyciskaniu Sztangi Leżąc. Rosnącej formy nie będą mogli jednak zweryfikować podczas planowanych w tym roku II Mistrzostw Świata Służb Mundurowych we Wrocławiu.

Dodaj komentarz

W miniony weekend odbyły się dwie imprezy mistrzowskie z udziałem zawodników Gwardii Szczytno. Osiągnięte przez nich wyniki przeszły najśmielsze oczekiwania ich trenerów.

Dodaj komentarz

* Pięć kolejnych porażek - i dość * Klęska Omulwi w Gołdapi * Uciekające punkty SKS-u * Druga wygrana Dźwierzut

Dodaj komentarz

W sobotę i niedzielę na kortach tenisowych w Nowym Gizewie rozgrywano „Turniej Tenisa Ziemnego o Puchar Starosty Szczycieńskiego”.

Dodaj komentarz

W III rundzie Wojewódzkiego Pucharu Polski została już tylko jedna nasza drużyna – Omulew Wielbark. Podopieczni Mariusza Korczakowskiego wyeliminowali wyżej notowanych Błękitnych Pasym.

Dodaj komentarz

W minioną niedzielę na jeziorze Wałpusz zaroiło się od wędkarzy. Tego dnia rozgrywano tu „XII Otwarte Zawody Spinningowe w Teamach o Puchar Starosty Szczycieńskiego”. Do rywalizacji przystąpiło 29 par wędkarzy.

Dodaj komentarz

Z sukcesami wrócili z Mistrzostw Warmii i Mazur młodzi pięściarze Gwardii Szczytno.

Dodaj komentarz

Zawodniczki LKS Masuria Jęcznik nie zwalniają tempa i podobnie jak inni sportowcy korzystają z możliwości startu w normalnych U-14, a nie wirtualnych zawodach U-18.

Dodaj komentarz

Szósta porażka Błękitnych* Omulew bez szans ze Śniardwami* SKS bliski zwycięstwa* Wyjazdowe punkty GKS-u Szczytno* Wałpusza czeka na odbicie się od dna

Dodaj komentarz

Po raz pierwszy lekkoatletki klubu LKS Masuria Jęcznik wzięły udział w Mistrzostwach Polski Krajowego Zrzeszenia LZS.

Dodaj komentarz

Brązowy medal mistrzostw kraju dla zawodnika pochodzącego ze Szczytna to oczywiście sukces, nie da się jednak ukryć, że Konrad Bukowiecki cieszyłby się bardziej z krążka z innego kruszcu i wyniku na miarę jego talentu.

Dodaj komentarz

Forma lekkoatletów „Gwardii” Szczytno idzie w górę. Pięcioro jej zawodników poprawiło w ostatnich startach swoje rekordy życiowe. Na szczególne wyróżnienie zasługują osiągnięcia Karola Kijewskiego i Jakuba Kienigsmana.

Dodaj komentarz

W Ostródzie na terenie nabrzeża jeziora Sajmino dziesięciu policjantów z różnych jednostek garnizonu warmińsko – mazurskiego, po raz kolejny, zmierzyło się w walce o tytuł Hardmana 2020. By zdobyć to miano, funkcjonariusze musieli dwukrotnie obiec jezioro, a także je przepłynąć. Ostatnią konkurencją był bieg na dystansie 300 metrów z 30-kilogramowym obciążeniem.

Dodaj komentarz

Zła seria Błękitnych trwa* Omulew lepsza na wyjeździe* Jak wygrać przegrany mecz, czyli szczytnianie w Jezioranach* Derby dla GKS-u Szczytno

Dodaj komentarz

Rafał Kot znów stanął na podium Mistrzostw Polski. Tym razem był drugi wśród mężczyzn w mocno wyczerpującym biegu 24-godzinnym w Pabianicach rozgrywanym w ramach Ultra Park Weekend. Podczas zawodów padły dwa rekordy Europy.

Dodaj komentarz

Załoga szczycieńskich „Morsów” wygrała 4. Rundę Polskiej Ligi Wraków. To już drugie ich zwycięstwo w tym roku, okupione wybitą szybą i licznymi zgniotami karoserii.

Dodaj komentarz

W sobotę na boiskach do siatkówki plażowej w Piecach rozgrywano turniej drużyn mieszanych o Puchar Starosty Szczycieńskiego.

Dodaj komentarz

Dramatyczny mecz w Pasymiu* Omulew bez łutu szczęścia* SKS: ambicja to za mało* Kanonada w Piszu* Druga porażka Wałpuszy

Dodaj komentarz

Rafał Kot nie zwalnia tempa. W krótkim odstępie czasu odniósł dwa zwycięstwa. Najpierw 15 sierpnia ścigając się na dystansie 102 km po beskidzkich górach i lasach Magurskiego Parku Narodowego, mimo upalnej pogody, pierwszy dobiegł do mety z czasem 10:13:09 pokonując 29 rywali.

Dodaj komentarz

Wysoka porażka Błękitnych * Omulew: Miłek załatwił sprawę * Pierwsza przegrana SKS-u* Dźwierzuty lepsze w derbach* Debiut rezerw GKS-u Szczytno na remis

Dodaj komentarz