Jeśli władze związkowe uznają, że sezon piłkarski należy zakończyć po 17 kolejkach i na tej podstawie ustalić kolejność, Błękitni Pasym mogą po wakacjach zagrać w lidze wojewódzkiej.

Dodaj komentarz

Życie nie znosi próżni. Ponieważ na razie nie można mierzyć się na boisku, Warmińsko-Mazurski ZPN proponuje kibicom rywalizację przez monitorami czy wyświetlaczami. Uczestniczą w niej także fani naszych zespołów.

Dodaj komentarz

Konrad Bukowiecki, podobnie jak inni olimpijczycy, poznał w miniony poniedziałek nową datę rozpoczęcia letnich igrzysk w Tokio.

Dodaj komentarz

Wciąż nie wiadomo, jaki będzie ciąg dalszy sezonu piłkarskiego. Warmińsko-Mazurski ZPN czeka na propozycje dotyczące tego, co zrobić z rozgrywkami zastopowanymi przez epidemię.

Dodaj komentarz

Siatkarze występujący w III lidze zakończyli sezon bez rozegrania części meczów. Taką decyzję podjął Warmińsko Mazurski Związek Piłki Siatkowej.

Dodaj komentarz

Jak wiadomo, wszystkie imprezy i rozgrywki sportowe są w tej chwili w naszym kraju co najmniej zawieszone. Kibice muszą uzbroić się w cierpliwość i poczekać, aż sytuacja pozwoli na kontynuowanie rywalizacji.

Dodaj komentarz

Na cmentarzu komunalnym w Olsztynie pochowano Zbigniewa Kubelskiego, który na przełomie lat 70. i 80. ubiegłego wieku był jednym z czołowych zawodników Gwardii Szczytno.

Dodaj komentarz

Koronawirus skutecznie storpedował wiele sfer naszego życia – w tym sport. Trwająca wciąż epidemia nie jest jedyną znaną z historii przeszkodą uniemożliwiającą przeprowadzenie imprez sportowych różnego szczebla.

Dodaj komentarz

Grzeczność nakazuje nie wypominać wieku tylko paniom. Z mężczyznami jest inaczej, spieszymy zatem donieść, że Konrad Bukowiecki ukończył właśnie 23 lata.

Dodaj komentarz

Niepowodzeniem zakończył się dla Macieja Jóźwika (57 kg), wychowanka Gwardii Szczytno występ w europejskim turnieju kwalifikacyjnym do Igrzysk Olimpijskich w Tokio (2020).

Dodaj komentarz

W Chełmie odbyły się Mistrzostwa Regionu Wschodniego i Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Karate Kyokushin Polskiego Związku Karate. To były ostatnie zawody PZK przed zawieszeniem wszelkich rozgrywek sportowych z powodu rozprzestrzeniania się w naszym kraju koronawirusa.

Dodaj komentarz

Piłkarskie zespoły przygotowujące się do rundy wiosennej musiały przerwać swoje treningi i sparingi. Kiedy drużyny wrócą na boiska – nie wiadomo. Pierwotny okres zawieszenia rozgrywek w klasach wyższych i przygotowań w niższych obejmuje pozostałą część marca.

Dodaj komentarz

W miniony weekend swoje rozgrywki, zgodnie z terminarzem, powinni zakończyć siatkarze występujący w III lidze. Nie zakończyli – i to nie tylko z powodu epidemii koronawirusa.

Dodaj komentarz

Rafał Kot zajął 22. miejsce w silnie osadzonym biegu ultramaratońskim TransGranCanaria na dystansie 128 km. W gronie Polaków był drugi.

Dodaj komentarz

Michał Jędrzejczyk, reprezentant Gwardii Szczytno zdobył brązowy medal na Mistrzostwach Polski Juniorów w judo w kategorii powyżej 100 kg.

Dodaj komentarz

Ruszyła siódma edycja Grand Prix Powiatu Szczycieńskiego w Tenisie Stołowym. W turnieju w Świętajnie uczestniczyło około 50 zawodniczek i zawodników.

Dodaj komentarz

Omulew Wielbark odniosła dwa zwycięstwa w swoich kolejnych sparingach. W środku minionego tygodnia rozbiła B-klasowy Świt Baranowo, w weekend wygrała z wyżej notowanym Orłem Janowiec Kościelny.

Dodaj komentarz

Żeński zespół Belfra Szczytno zajął trzecie miejsce w Wiosennym Turnieju Kobiet o Puchar Burmistrza Lidzbarka Warmińskiego.

Dodaj komentarz

Komunikat redakcji "Kurka Mazurskiego"

Dodaj komentarz

Omulew Wielbark ma nowy klubowy zarząd. Na stanowisku prezesa pozostał Karol Rzepczyński.

Dodaj komentarz