W Mistrzostwach Powiatu Szczycieńskiego w Mieszanych Sztafetowych Biegach Przełajowych - Igrzyskach Dzieci i Młodzieży Szkolnej uczestniczyło blisko 250 młodych zawodniczek i zawodników. Nagrody rozdano w czterech kategoriach.

Dodaj komentarz

Zawodnicy Płetwala Szczytno aż 17 razy stawali na podium podczas Otwartych Zawodów Pływackich o Puchar Północnego Mazowsza pod Patronatem Burmistrza Miasta Mława.

Dodaj komentarz

Młodzi zawodnicy Gwardii Szczytno wywalczyli cztery medale podczas Masuria Judo Cup przeprowadzonego w Ełku. Na najwyższym stopniu podium stanęła Natalia Dodajewska.

Dodaj komentarz

Omulew zrewanżowała się SKS-owi * Błękitni nie dali się faworytowi* Honorowa porażka Wałpuszy z liderem * Pierwsze wiosenne punkty GKS-u Szczytno * GKS Dźwierzuty górą w Jedwabnie

Dodaj komentarz

W szczycieńskiej hali Wagnera zakończyły się zmagania w ramach cyklu VI Grand Prix Tenisa Stołowego o Mistrzostwo Powiatu Szczycieńskiego. Laureatów nagrodzono w ośmiu kategoriach.

Dodaj komentarz

Dystans 13 kilometrów wcale nie musi oznaczać pecha dla organizatorów. Wręcz przeciwnie – taką właśnie odległość pokonało aż 237 uczestników IV Mazurskiego Biegu na Kulce. Najszybszy był Krzysztof Sulewski z Barczewa.

Dodaj komentarz

Nagrodziliśmy Czyteników biorących udział w  głosowaniu na Najpopularniejszego Sportowca Powiatu Szczycieńskiego 2018.

Dodaj komentarz

Podczas rozgrywanych w Supraślu Mistrzostw Polski w Biegu 24-godzinnym Rafał Kot ze Szczytna zajął piąte miejsce w klasyfikacji ogólnej i drugie w kategorii wiekowej do 40 lat.

Dodaj komentarz

Największą sensacją minionej kolejki rozgrywek klasy okręgowej była pierwsza porażka lidera z Lidzbarka Warmińskiego. Dla naszych kibiców dużą niespodzianką są zgodne zwycięstwa Omulwi, Błękitnych i SKS-u.

Dodaj komentarz

Drużyna Belfra Szczytno zajęła 2. miejsce w X Wiosennym Bartoszyckim Turnieju w Piłce Siatkowej Kobiet o Puchar Burmistrza Miasta Bartoszyce.

Dodaj komentarz

Karatecy ASW Novum Szczytno-Rozogi-Wielbark stawali cztery razy na podium podczas IKO Mazovia Cup w Piasecznie.

Dodaj komentarz

W Jedwabnie odbył się piąty turniej w ramach VI Grand Prix Tenisa Stołowego o Mistrzostwo Powiatu Szczycieńskiego. Przed uczestnikami ostatni etap rywalizacji, którego miejscem będzie Szczytno.

Dodaj komentarz

Licealistki ze szczycieńskiego Zespołu Szkół nr 3 wygrały VI Wiosenny Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt o Puchar Burmistrza Wielbarka.

Dodaj komentarz

Dwa remisy i jedna minimalna porażka – tak wygląda bilans naszych zespołów w pierwszej serii spotkań po przerwie zimowej. Pozornie nie najlepiej, warto jednak zwrócić uwagę na to, że umiejętności drużyn z powiatu szczycieńskiego były sprawdzane przez czołową trójkę tabeli.

Dodaj komentarz

Konrad Bukowiecki wreszcie pokazał swoje możliwości podczas kolejnego konkursu pchnięcia kulą w Nowej Zelandii. Na mityngu Sir Greame Douglas International Track Challenge uzyskał 21.32 m.

Dodaj komentarz

Karolina Piechowicz dwukrotnie stawała na podium podczas Grand Prix Polski w Pływaniu w kategorii 14-latków.

Dodaj komentarz

W Rozogach odbył się czwarty turniej w ramach VI Grand Prix Tenisa Stołowego o Mistrzostwo Powiatu Szczycieńskiego.

Dodaj komentarz

Wiktor Dodajewski zajął 5. miejsce w XVI Wielkopolskim Międzynarodowym Turnieju Judo w Suchym Lesie koło Poznania. Zawody te miały jednocześnie rangę Pucharu Polski Młodzików.

Dodaj komentarz

W najbliższy weekend na ligowe boiska powracają zespoły występujące w klasie okręgowej. Rozgrywają one więc ostatnie już mecz kontrolne.

Dodaj komentarz

W najbliższy piątek poznamy laureatów naszego Plebiscytu

Dodaj komentarz