Dziękujemy wszystkim miłośnikom sportu, którzy wzięli udział w jednodniowym turnieju bokserskim „Turniej Mistrzów Sportu” w Szymanach. To było niezwykłe wydarzenie, które pokazało, że sport jest dla każdego, niezależnie od wieku czy umiejętności. Nasz projekt, wspierany przez program „Mikro Granty” Ministerstwa Sportu i Turystyki, miał na celu promowanie dyscypliny jaką jest boks i judo oraz zachęcenie do aktywności fizycznej.

Dodaj komentarz

Czy jesteś miłośnikiem sportu? Niezależnie od tego, czy masz 9 czy 99 lat, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z aktywnością fizyczną, czy jesteś doświadczonym sportowcem, mamy dla Ciebie wyjątkowe wydarzenie!

Dodaj komentarz

Kinga Jackowska i Eryk Kryszałowicz zostali podwójnymi złotymi medalistami rozgrywanych w Olsztynie mistrzostw województwa w lekkiej atletyce.

Dodaj komentarz

Cztery mecze bez porażki i stop. Bardzo dobrą serię Gwardii przerwał wyjątkowo niewygodny rywal – GKS Stawiguda. Drużynę ze Szczytna przeskoczyli w tabeli pasymianie, którzy odnieśli w sobotę czwarte zwycięstwo w sezonie.

Dodaj komentarz

W minioną niedzielę wygrała turniej debla w US Open, może poszczycić się dodatkowo dwoma wielkoszlemowymi triumfami w grze mieszanej. Nosi polskie nazwisko, a jej ojciec pochodzi… ze Szczytna. Mowa o kanadyjskiej tenisistce Gaby Dabrowski.

Dodaj komentarz

Rekord Polski do lat 15 w rzucie dyskiem Kingi Jackowskiej, zawodniczki Juranda Szczytno, był ozdobą Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików.

Dodaj komentarz

Zapraszamy wszystkich miłośników sportu, niezależnie od wieku czy umiejętności, na jednodniowy turniej bokserski pod nazwą „Turniej Mistrzów Sportu” organizowany przy pomocy programu „Mikro Granty” finansowanego przez ministerstwo sportu i turystyki.

Dodaj komentarz

Czy zdobycie sześciu bramek w meczu wyjazdowym to łatwa sprawa nawet w konfrontacji z teoretycznie słabszym przeciwnikiem? W minionej kolejce Błękitni Pasym nie mieli z tym większego problemu. Ze swoich wyników może być zadowolona tylko część naszych pozostałych drużyn.

Dodaj komentarz

Stary obiekt przy ul. Żeromskiego zaadaptowany dwa lata temu na potrzeby klubu Gwardia Szczytno wymaga docieplenia.

Dodaj komentarz

Kinga Jackowska i Eryk Kryszyłowicz, miotacze Juranda Szczytno, zwyciężyli w swoich kategoriach wiekowych podczas rozgrywanych w Czechach nieoficjalnych Mistrzostwach Europy do lat 16.

Dodaj komentarz

Reprezentacja Nadleśnictwa Szczytno wygrała tradycyjny turniej piłki nożnej leśników zorganizowany na obiekcie Leśnictwa Lipnik.

Dodaj komentarz

Gwardia Szczytno odniosła trzecie zwycięstwo w sezonie – po swoim najlepszym meczu w ostatnich miesiącach. Trzy punkty wywalczył także Perkun Orżyny, który poradził sobie ze spadkowiczem z Pisza.

Dodaj komentarz

Młodzi bokserzy Gwardii Szczytno jeszcze nie odpoczęli po ostatnim turnieju, a już przyszło im toczyć kolejne walki z rywalami.

Dodaj komentarz

W niedzielę w Przystani Stary Wałpusz zorganizowano XVI Otwarte Zawody Spinningowe w Teamach o Puchar Starosty Szczycieńskiego.

Dodaj komentarz

Troje zawodników Szczycieńskiego Klubu Karate Kyoukushin przygotowuje się do Mistrzostw Świata Juniorów, które odbędą się w Japonii.

Dodaj komentarz

Leśnymi i polnymi duktami ścigali się w niedzielę uczestnicy VI Półmaratonu Spychowskiego Tropem Niedźwiedzia. Do rywalizacji, która toczyła się także na krótszych dystansach, przystąpiło kilkuset zawodników, w tym także rodziny.

Dodaj komentarz

W miniony weekend zagrały już wszystkie nasze zespoły. Sobotnio-niedzielna seria spotkań nie wypadła jednak najlepiej. W ośmiu meczach drużyny z powiatu szczycieńskiego odniosły w sumie tylko dwa zwycięstwa i straciły aż 30 bramek.

Dodaj komentarz

Dobrze spisali się bokserzy GWARDII Szczytno na turnieju bokserskim w Braniewie, do którego przystąpili bezpośrednio po obozie wytrzymałościowym.

Dodaj komentarz

Na boiskach w Lemanach rozgrywano w niedzielę turniej siatkówki plażowej kobiet i mężczyzn o Puchar Starosty Szczycieńskiego. W zawodach udział wzięło 20 zawodników i zawodniczek.

Dodaj komentarz

W niedzielę w Ciechanowie odbył się Miting Otwarcia Sezonu Jesiennego.

Dodaj komentarz