Jakub Banul, wychowanek Zrywu Jedwabno, podpisał trzyletni kontrakt z I-ligowym Stomilem Olsztyn.17-latek występuje na pozycjach pomocnika i napastnika.

Dodaj komentarz

Rozgrywki ligowe z udziałem naszych drużyn ruszają już za półtora tygodnia, ale dopiero teraz ustalany jest ostateczny zestaw drużyn występujących w poszczególnych grupach.

Wojciech Marok zdobył dwa brązowe medale na lekkoatletycznych Mistrzostwach Polski U23.

GKS Szczytno gra dalej, szczycieński SKS i Wałpusza 07 Jesionowiec poza burtą rozgrywek – takie są efekty rundy wstępnej Wojewódzkiego Pucharu Polski.

Blisko 400 zawodników przystąpiło do rozgrywanej w sobotę i niedzielę czwartej już edycji Triathlonu Szczytno.

Kontynuujemy cykl tekstów poświęconych Zbigniewowi Dobkowskiemu, obecnemu prezesowi szczycieńskiego KSR TKKF, organizatorowi wielu imprez dla dużych i małych, byłemu sędziemu piłkarskiemu, wcześniej – czynnemu zawodnikowi. Dziś o niepiłkarskich przedsięwzięciach, których pomysłodawcą był zazwyczaj Zbigniew Dobkowski.

Terminarz Akcji Lato w Mieście

Kontynuujemy cykl tekstów poświęconych Zbigniewowi Dobkowskiemu, obecnemu prezesowi szczycieńskiego KSR TKKF, organizatorowi wielu imprez dla dużych i małych, byłemu sędziemu piłkarskiemu, wcześniej – czynnemu zawodnikowi. Dziś w skrócie o 25 latach w roli futbolowego arbitra.

Niedawno zakończyły się poprzednie rozgrywki, a już w najbliższy weekend rozpoczyna się kolejna edycja Wojewódzkiego Pucharu Polski. Niewiele później startuje nowy sezon ligowy.

Terminarz Akcji Lato.

W dniach 24-25 lipca Stowarzyszenie „Sportowe Mazury” organizuje czwartą edycję zawodów Triathlon Szczytno. Dzięki poluzowaniu obostrzeń w tym roku wystartuje rekordowa liczba ponad 400 zawodników z całej Polski, na czterech różnych dystansach.