Niesamowity mecz Błękitnych* Pewne zwycięstwo Omulwi* Nasi już nie rządzą w klasie A

Dodaj komentarz

Najmłodsi lekkoatleci Gwardii Szczytno rywalizowali w sobotę w Mistrzostwach Makroregionu w Olecku. Najlepiej spisał się Karol Kijewski, zwyciężając w dwóch konkurencjach. W pchnięciu kulą po raz kolejny pobił rekord życiowy, który jednocześnie jest najlepszym wynikiem w Polsce w roczniku 2005.

Dodaj komentarz

W niedzielę na Jeziorze Dużym Domowym rozgrywane były XXII Otwarte Spiningowe Zawody Wędkarskie w parach o puchar burmistrza. Rywalizowało trzydziestu wędkarzy z kół szczycieńskich, Olsztyna, Łomży i Wielbarka.

Dodaj komentarz

Rafał Kot, szczycieński ultramaratończyk, zajął szóste miejsce w Biegu 7 Dolin na 100 km, towarzyszącemu Festiwalowi Biegowemu w Krynicy.

Dodaj komentarz

Iwona Chełchowska i Mariusz Myślak ze Szczytna wygrali turniej w piłce siatkowej plażowej rozgrywany na terenie gospodarstwa agroturystycznego Andrzeja Dańkowskiego w Piecach. Zauroczony tym miejscem starosta Jarosław Matłach zapowiada, że w przyszłym roku zorganizuje tu zawody, które nie będą miały sobie równych w promieniu 50 kilometrów.

Dodaj komentarz

Błękitni wciąż wysoko* Pierwsza porażka Omulwi* SKS: bramka trenera to za mało* Efektowna wygrana GKS-u Szczytno* GKS Dźwierzuty traci punkty* Zwycięski remis Wałpuszy

Dodaj komentarz

W minioną sobotę, przy słonecznej pogodzie, na plaży w Kajkowie odbyły się Otwarte Mistrzostwa w Wyciskaniu Sztangi Leżąc o Puchar Wójta Gminy Ostróda”.

Dodaj komentarz

Michał Szatkowski i Jacek Wikłacz zwyciężyli w XI Otwartych Zawodach Spininngowych Teamów o Puchar Starosty Szczycieńskiego.

Dodaj komentarz

Drużyna Nadleśnictwa Korpele wygrała IV Turniej O Puchar Lata pokonując w finale LEŚNIK Szczytno reprezentujący Nadleśnictwo Szczytno.

Dodaj komentarz

Ostatnie zawody i turnieje w ramach XXV Edycji Lato w mieście 2019

Dodaj komentarz

Pasymianie przegrywają wygrany mecz* Omulew nieskuteczna, ale zwycięska* SKS czeka na wygraną* Wałpusza liderem* Klasa B bez Zrywu

Dodaj komentarz

W dniach 22-25 sierpnia pod patronatem burmistrza Mańkowskiego rozgrywano mistrzostwa Szczytna w tenisie stołowym. Do rywalizacji przystąpiły 24 osoby z powiatu, które przy słonecznej pogodzie i wysokiej temperaturze toczyły pojedynki na kortach prywatnych w Jerutkach i Olszynach oraz gminnych w Nowym Gizewie. W sumie rozegrano 33 mecze.

Dodaj komentarz

Poniżej prezentujemy wyniki ostatnio rozegranych zawodów odbywających się w ramach „Akcji Lato w mieście”

Dodaj komentarz

Konrad Bukowiecki w znakomitym stylu wywalczył tytuł mistrza Polski w pchnięciu kulą. Wyprzedził Michała Haratyka, którego wyższość musiał uznawać w ostatnich czempionatach.

Dodaj komentarz

Rafał Kot, reprezentujący KB Jurund Szczytno, po raz czwarty z kolei zwyciężył w Ultramaratonie Magurskim na dystansie 100 km.

Dodaj komentarz

Znani w Polsce strongmani Sławomir Toczek i Piotr Brzoza byli głównymi bohaterami pokazu siłaczy, który w minioną niedzielę odbył się na placu Juranda. Muskuły prężył Tomasz Lech, a całość z właściwym sobie poczuciem humoru poprowadził popularny dziennikarz Ireneusz Bieleninik.

Dodaj komentarz

Czternaście par przystąpiło do III Turnieju Tenisa w Deblu Mężczyzn o Puchar Wójta Gminy Szczytno.

Dodaj komentarz

Pasymianie z trzema zwycięstwami* Omulew: wygrana i remis po perypetiach* SKS: powtórka z rozrywki?

Dodaj komentarz

Kamil Filipczak ze Szczytna zajął 4. miejsce w swojej serii podczas XV Biegu Katorżnika, który odbył się w Lublińcu-Kokotku.

Dodaj komentarz

Janusz Jastrzębski wywalczył tytuł drugiego wicemistrza Polski masters w jeździe dwójkami na czas. Partnerował mu Witold Szpilczyński z Lublina.

Dodaj komentarz