W pierwszy weekend sierpnia część naszych zespołów zagra w pierwszej rundzie Wojewódzkiego Pucharu Polski. Tydzień później ruszają rozgrywki klasy okręgowej. Nieco więcej czasu mają drużyny występujące w klasach A i B, ale tam również trwają dość intensywne przygotowania. Z ową intensywnością pojawiają się jednak niekiedy problemy, o czym poniżej.

Dodaj komentarz

Drużyna „Gizewo Team” w składzie Maciej Olbryś, Filip Kowalewski, Kacper Gut zdobyła mistrzostwo powiatu i Puchar Starosty w plażowej piłce siatkowej.

Po wyrównanym meczu, który stoczyli bokserzy z Polski i Włoch, zwycięstwo odnieśli gospodarze.

Dwie miotaczki Juranda Szczytno w minionym tygodniu reprezentowały Polskę na imprezach międzynarodowych.

Jednym z najważniejszych wydarzeń w ostatnim tygodniu AKCJI LATO był turniej „5” piłkarskich COPA AMERICA nawiązujący swą nazwą do mistrzostw Ameryki Południowej. Tu rozstrzygnięcia były trochę inne.

Zawodnicy z Pułtuska i Malborka zwyciężyli w turnieju Mazury Kids Cup Szczytno 2024.

Polskie, japońskie, amerykańskie i radzieckie motocykle pojawiły się na starcie VI Rajdu Motocykli Zabytkowych zorganizowanym przez Bractwo Motocyklowe Galindia w Szczytnie

Wkrótce minie miesiąc wakacji. Jedną z propozycji spędzenia wolnego czasu jest uczestnictwo w AKCJI LATO.

Joanna Marszelewska, zawodniczka Juranda Szczytno zdobyła tytuł Mistrzyni Polski U23 w rzucie dyskiem. Dorobek medalowy powiększyła jeszcze o brąz w pchnięciu kulą.

Niedawno do znacznych przetasowań doszło na lokalnej scenie samorządowo- urzędniczej, w lipcu istotne zmiany nastąpiły także w naszym światku piłkarskim.

W miniony weekend na kortach w Nowym Gizewie już po raz ósmy rozegrano turniej tenisa par mieszanych o Puchar Wójta Gminy Szczytno. Do rywalizacji przystąpiło rekordowo 12 par – w tym jedna z Niemiec.