Ewa Gołaszewska, zawodniczka Szczycieńskiego Klubu Karate Kyokushin, zdobyła złoty medal na Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych w Karate Kyokushin.

Dodaj komentarz

Dziesięć porażek – i dość. Zespół z Wielbarka, dzięki skuteczności doświadczonego Abramczyka, sięgnął w końcu po trzy punkty. Powody do zadowolenia miały jeszcze tylko rezerwy GKS-u Szczytno, które nie bez problemów rozprawiły się z B-klasowym autsajderem.

Dodaj komentarz

Przez dwa dni, w sobotę i niedzielę, w hali Zespołu Szkół nr 2 w Szczytnie rozgrywano Memoriał Andrzeja Kijewskiego o Puchar Starosty Szczycieńskiego w piłce koszykowej.

Dodaj komentarz

Tylko sześć szkół przystąpiło do Mistrzostw Powiatu Szczycieńskiego w Piłce Nożnej Chłopców. Mecze rozgrywano na orliku w Kamionku.

Dodaj komentarz

W miniony weekend działo się niewątpliwie sporo ciekawego, choć w kilku meczach z udziałem naszych drużyn zabrakło happy endu. Nieoczekiwane zwycięstwo odnieśli Błękitni, ale za to SKS przegrał pierwszy mecz w sezonie, a Omulew ma już dziesięć porażek na swoim koncie.

Dodaj komentarz

Podczas rozgrywanego w Sochaczewie Pucharu Polski Juniorów w Judo reprezentant GWARDII Szczytno Michał Jędrzejczyk zdobył brązowy medal.

Dodaj komentarz

Miniony weekend pokazał naszą powiatową piłkę od trochę lepszej strony. Trzy zespoły wygrały swoje spotkania, a wysokiej porażki doznały jedynie rezerwy GKS-u Szczytno.

Dodaj komentarz

Udany występ zanotowali zawodnicy Szczycieńskiego Klubu Kyokushin Karate. Podczas rozgrywanego w Sieradzu Międzynarodowego Turnieju o Puchar Prezydenta tego miasta zdobyli osiem medali.

Dodaj komentarz

16-letnia Karolina Piechowicz, wychowanka Płetwala Szczytno, wystąpi w barwach reprezentacji Polski na tegorocznych Mistrzostwach Europy Seniorów w Kazaniu. Będzie jedną z najmłodszych uczestniczek zawodów.

Dodaj komentarz

Sukces Jakuba Popa z Olszyn, występującego w barwach Gwardii Szczytno nie pozostaje bez echa.

Dodaj komentarz

Wciąż trudno się cieszyć z postawy większości naszych zespołów. Regularnie punktuje jedynie  SKS Szczytno, zwycięstwo zaliczyły także rezerwy GKS-u. Dwie nasze najmocniejsze drużyny wciąż okupują dno tabeli w swoich klasach rozgrywkowych.

Dodaj komentarz

Nad Jeziorem Dużym Domowym odbyła się kolejna, dziewiąta edycja Szczycieńskiego Biegu Niepodległości. Jego uczestnicy ścigali się w Małym i Głównym Biegu Niepodległości, jeździe na rolkach i marszu Nordic Walking.

Dodaj komentarz

W sobotę i niedzielę w Luboniu koło Poznania odbyły się Mistrzostwa Polski w brazylijskim jiu jitsu w formule NO GI (bez kimon), w których wystąpili pochodzący z Rum Patryk i Natan Chodubscy, ojciec i syn.

Dodaj komentarz

Jeden złoty i dwa brązowe medale przywieźli z mistrzostw województwa młodzi lekkoatleci Juranda Szczytno.

Dodaj komentarz

Dwa medale - srebrny i brązowy przywiozła z mistrzostw województwa młodzików w lekkoatletyce zawodniczka Masurii Jęcznik Daria Nagórska.

Dodaj komentarz

Jedno zwycięstwo i pięć porażek – to kolejna seria spotkań, którą trudno uznać za udaną dla naszych zespołów. Punkty wywalczył jedynie szczycieński SKS, który wysoko pokonał zespół swojego niedawnego trenera.

Dodaj komentarz

We wtorek w Jedwabnie uroczyście otwarto Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików w boksie. Do rywalizacji przystąpiło 138 zawodników i 54 zawodniczek z 80 klubów, w tym pięcioosobowa ekipa GWARDII Szczytno.

Dodaj komentarz

Sytuację trzech naszych zespołów: Błękitnych, Omulwi i Wałpuszy trudno uznać za wesołą. Najlepiej jak dotychczas radzą sobie A-klasowe drużyny ze Szczytna.

Dodaj komentarz

W sobotę i niedzielę na kortach tenisowych na Nowym Gizewie rozgrywano systemem pucharowym turniej tenisa ziemnego o Puchar Starosty Szczycieńskiego. W turnieju udział wzięli najlepsi zawodnicy naszego powiatu.

Dodaj komentarz

W niedzielę w obiektach Szkoły Podstawowej nr 4 w Piszu odbyły się „I Otwarte Mistrzostwa w Wyciskaniu Sztangi Leżąc o Puchar Burmistrza Pisza”.

Dodaj komentarz