Niepubliczne Przedszkole „Akademia Malucha” w Wielbarku po raz kolejny organizuje Powiatowy Konkurs z Języka Angielskiego dla przedszkolaków. W tym roku mają oni za zadanie zaśpiewać i nagrać krótką piosenkę, która zostanie zamieszczona na przedszkolnym profilu facebookowym. O tym, kto zwycięży, zdecyduje liczba polubień.

Akademia Malucha zaprasza do śpiewania
W poprzednich latach organizowany przez „Akademię Malucha” konkurs cieszył się dużym powodzeniem

- Od 6 maja, jako przedszkole, pracujemy również stacjonarnie, przy zachowaniu wszystkich wytycznych MZ, MEN i GIS - informuje dyrektor Niepublicznego Przedszkola „Akademia Malucha” w Wielbarku Aneta Ślusarczyk. - Staramy się, pomimo pandemii, zapewniać naszym dzieciom urozmaicenie czasu, również i tym pozostającym w domach – dodaje. Temu celowi służyć ma także Powiatowy Konkurs z Języka Angielskiego. Biorąc w nim udział, dzieci będą miały możliwość wykazania się swoimi zdolnościami i umiejętnościami. W tym roku został on przeniesiony do internetu. Uczestnicy mają za zadanie zaśpiewać i nagrać piosenkę po angielsku, a następnie umieścić nagranie na przedszkolnym profilu facebookowym. Mają na to czas od 22 do 25 maja. O tym, kto zwycięży, zadecyduje liczba „polubień”, a głosowanie zakończy się 27 maja. Konkurs jest adresowany do dzieci w wieku od 3 do 6 lat.

- Mamy nadzieję, że rodzice prze dszkolaków pomogą w przygotowaniach swojego dziecka do występu. My gorąco zachęcamy i trzymamy kciuki za wszystkich uczestników z całego powiatu – mówi dyrektor przedszkola.

(a)