Orlen Reklama Top

Dzieci ze Szczytna i w nim wypoczywające wciąż chętnie uczestniczą w kolejnych zawodach w ramach akcji LATO W MIEŚCIE. Średnia osób biorących udział konkursach przygotowywanych przez MTKKF wynosi ponad 40 osób.

Akcja Lato ma się dobrze

Poniżej prezentujemy listę zwycięzców zmagań z minionego tygodnia.

Zbijanie piłek z pola

żłobek: Wiktoria Frąckiewicz i Jakub Sadowski, przedszkola: Wiktoria Wróblewska i Bartosz Sadowski, SP, kl.I-III: Klaudia Orzołek i Daniel Kaszubowski, kl. IV-VI: Agata Dziczek i Filip Sierak.

Rzucanie woreczkami i piłeczkami do celu

żłobek: Emilia Broniarz (Legnica) i Piotr Broniarz (Legnica), przedszkola: Wiktoria Wróblewska i Jakub Frąckiewicz, kl. I-III: Julia Moszczyńska i Jakub Libera, kl. IV-VI: Aleksandra Czyż i Robert Zaniewski.

Skakanie na piłce

żłobek: Wiktoria Frąckiewicz i Jakub Sadowski, przedszkola: Daria Jezierska i Mateusz Suchta, kl. I-III: Daria Błajet i Łukasz Zieliński, kl. IV- VI: Marika Mróz i Kai Kronfeld (Greifswald\\Niemcy).

Przenoszenie piłek

żłobek: Natalia Kucieczyk i Antoni Dobrek (Szczecin), przedszkola: Alicja Dobrek (Szczecin) i Julian Jurski , kl. I-III: Daria Błajet i Jan Jurski, kl. IV-VI: Aleksandra Zielińska i Kai Kronfeld, gimnazja: Agata Sitkowska.

Budowanie piramid z pachołków na czas

żłobek: Emilia Zielińska i Jakub Sadowski, przedszkola: Daria Jezierska i Mateusz Suchta, kl. I-III: Justyna Bugaj i Daniel Kaszubowski , kl. IV-VI: Patrycja Purzycka i Dorian Łyszkowski.

(orz)