Para Leszek Mielczarek i Wojciech Wrześniowski ze Szczytna zajęła drugie miejsce w Mazurskim Turnieju Brydża Sportowego Parami o Puchar Zarządu Powiatu Szczycieńskiego.

Do rywalizacji, której stawką był puchar zarządu powiatu szczycieńskiego, przystąpiło 41 par. Towarzystwo było doborowe, bowiem wśród startujących znalazło się czterech arcymistrzów międzynarodowych, trzech arcymistrzów, w tym Leszek Mielczarek ze Szczytna, jeden mistrz międzynarodowy oraz piętnastu mistrzów krajowych. Wśród znanych brydżowych gwiazd znalazło się dwóch Mistrzów Polski.

Turniej wygrali Stanisław Witek i Jan Stańczak z Morąga. Drugie miejsce przypadło parze ze Szczytna Leszek Mielczarek - Wojciech Wrześniowski. Nasi zawodnicy byli bliscy zwycięstwa. Wystarczała im do tego nawet niska porażka w ostatnim pojedynku z inną parą ze Szczytna Dębski - Dabulis.

- Niestety, nasi rywale ograli nas zbyt wysoko - żałował Leszek Mielczarek.

Kolejne miejsca zajęli Zbigniew Rogowski - Mirosław Roesler, Grzegorz Probola - Jan Rogowski, Tomasz Stopierzyński - Jan Rogowski.

Pozostałe pary ze Szczytna zajęły następujące miejsca: 9. J. Kłosiński - B. Lesiński, 22. S. Dębski - J. Dabulis, 27. E. Augustynowicz - S. Jankowski, 29. A. Łątka - W. Niewiara, 30. S. Ignatowski - R. Szczepanek, 31. J. Jurczenko - Z. Kayzer, 34. M. Nowotka - S. Nowotka, 36. W. Walkiewicz - J. Romański, 37. A. Przybyłek - A. Szostawicki, 38. K. Kiedrowski - A. Sobolewski.