Bank Spółdzielczy w Szczytnie z dniem 1 lutego br. nawiązał bliską współpracę z pochodzącym ze Szczytna znakomitym i utytułowanym kulomiotem Konradem Bukowieckim.

Bank Spółdzielczy w Szczytnie stawia na najlepszych Jakie kryją się za tym powody? - Nasz bank jest instytucją finansową, która wspiera liczne akcje organizowane na rzecz lokalnej społeczności oraz podejmuje współpracę z osobami i instytucjami reprezentującymi cenione przez nas wartości. Taką osobą bez wątpienia jest Konrad Bukowiecki, który pomimo młodego wieku dotychczasowymi osiągnięciami udowodnił jak wielkie efekty daje ciężka i systematyczna praca. Współpraca z Konradem, to niemal naturalna konsekwencja tej dewizy – można by też rzec, że to trochę jego powrót do rodzinnego miasta - mówi Krzysztof Karwowski Prezes Banku Spółdzielczego w Szczytnie. Zawarcie porozumienia niemal zbiegło się w czasie z uzyskaniem przez czołowego polskiego sportowca najlepszego w tym roku wyniku na świecie w pchnięciu kulą! To bardzo dobrze wróży. Obie strony liczą, że będzie to procentować i przynosić obopólne korzyści. - Jest dla nas ogromnym zaszczytem i satysfakcją,  że możemy pomóc zapisać się na kartach sportowych dokonań Konrada, dzięki czemu marka Banku Spółdzielczego w Szczytnie zostanie, niczym kula pchana przez naszego Mistrza, wyniesiona na jeszcze dalszą orbitę – dzieli się swoimi nadziejami prezes Karwowski. Zaznacza, że kierowany przez niego Bank stawia na najlepszych. Na tych, którzy z pasją i werwą do działania, dążą do pokonywania kolejnych wyzwań.

- Konradzie, gratulujemy niesamowitego sukcesu i życzymy dalszego rozwoju. Bank Spółdzielczy w Szczytnie jest dumny, że nam zaufałeś również jako Klient i tak godnie reprezentujesz naszą markę.