Dawid Pac z Gwardii Szczytno zajął trzecie miejsce w Grand Prix Polski Seniorów

i Młodzieżowców. Zawody w Śremie były eliminacjami mistrzostw naszego kraju.

Dawid Pac z Gwardii Szczytno zajął trzecie miejsce w Grand Prix Polski Seniorów i Młodzieżowców. Zawody w Śremie były eliminacjami mistrzostw naszego kraju.

Bez kompleksów w Śremie

Do Wielkopolski pojechała trójka podopiecznych Zenona Jagiełły. Najlepiej spisał się Dawid Pac, który w kategorii 75 kg wywalczył brązowy medal. Emil Jagiełło (64 kg) i Grzegorz Kordek (81 kg) przegrali swoje walki, ale trener był z postawy swoich zawodników zadowolony. Emil Jagiełło uległ aktualnemu mistrzowi Polski, Grzegorz Kordek przegrał nieznacznie na punkty. Właśnie postawa tego drugiego szczególnie miło zaskoczyła Zenona Jagiełłę. - To są jego pierwsze walki. Bił się bardzo dobrze, odważnie – słyszymy.

W połowie marca w naszym mieście będziemy mieli okazję oglądania najlepszych młodych bokserów regionu. W Szczytnie odbędą się Mistrzostwa Warmii i Mazur Kadetów i Juniorów, stanowiące eliminacje Olimpiady Młodzieży i MP Juniorów.