Gwardia: Tański, Kotkowski, Studziński, Mariusz Myślak, Mariusz „Maniek” Myślak, Dymerski, Toczko (libero) oraz Zawalniak, Ogrodowczyk.

Błękitni Pasym - BUS-KOM Dźwierzuty 2:3 (19, -22, 21, -16, -13)

Błękitni: A. Łachmański, W. Łachmański, Chełstowski, Gryzio, Smoliński, Borkowski, C. Łachmański (libero) oraz Zieliński, Nowociński, Imielski.

BUS-KOM: M. Hoffer, Jarus, Piórkowski, Burzyński, Kostka, Piórkowski, Wędrowski (libero) oraz Ziółek, Kruk.

- Początek trochę odpuściliśmy – przyznaje trener Gwardii Rafał Zawalniak. Efekt to kłopoty w pierwszym secie, dość szczęśliwie wygranym w końcówce, i przegrana w partii drugiej, w której miejscowi odskoczyli i na dogonienie było potem za późno. W kolejnych setach szczytnianie zaprezentowali się znacznie lepiej, bez większych problemów rozstrzygając je na swoją korzyść.

Historyczne zwycięstwo w III lidze odnieśli siatkarze BUS-KOM-u. Zespół Kamila Ziółka zdobył 2 punkty kosztem rywala zza między, czyli Błękitnych Pasym. Spotkanie w hali pasymskiego gimnazjum trwało 2 godziny i obfitowało w obustronne błędy. Swój udział w raczej nieoczekiwanym zwycięstwie BUS-KOM-u miała grupka kibiców z Dźwierzut, gorąco dopingująca drużynę gości.

Pozostałe wyniki:

Osa Ząbrowo – Cresovia Górowo Iławeckie 3:2 (18,19, -21,-21,6), Mikro Ełk – Omega Rybno 3:0 (0,0,0) – wo.- zespół gości nie dojechał. Pauzował MOSiR Giżycko.

Mecze zaległe: Omega Rybno - Basten Kamieniec – mecz ponownie przełożony, Cresovia Górowo Iławeckie – MOSiR Giżycko 0:3 (-23,-23,18).