W sobotę, 10 listopada, o godz. 19.00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Dźwierzutach wystąpi znany tekściarz, akordeonista i showman Czesław Mozil w swoim najnowszym projekcie „Czesław Śpiewa Solo Akt”.

Czesław zaśpiewa w Dźwierzutach
Czesław Mozil

To spowiedź emigranta i muzyczny stand-up Czesława Mozila. Przewrotna, słodko-gorzka i bardzo zabawna opowieść o patriotyzmie, emigracji i ojczyźnie, a także o codziennym życiu popularnego artysty. Co to znaczy odnieść sukces w Polsce? Jak siedzieć na ławce rezerwowych, a i tak strzelać gole? Czy bycie alternatywnym artystą daje popularność wśród dresiarzy? To połączenie monodramu, stand-upu i koncertu jednego z najpopularniejszych współczesnych artystów.

Polska widziana z perspektywy podwójnego emigranta, żyjącego między Danią a Polską, kochającego absurdy obu tych krajów i patrzącego na wszystko z humorem. Historie z życia, opowiedziane za pomocą największych hitów Czesława. Śpiewane. Śmieszne. Wzruszające. Niezwykle aktualne.

Bilety do nabycia w GOK Dźwierzuty tel. 89-621-12-80, przedsprzedaż 40 zł, w dniu koncertu 50 zł.

UWAGA! Dla naszych Czytelników mamy dwie darmowe wejściówki na występ. Wystarczy przyjść do redakcji z aktualnym numerem „Kurka”. Kto pierwszy, ten lepszy!

(rd)