Drużyna Hugonów w składzie: Zbigniew Walas, Zbigniew Stankiewicz i Wojciech Stankiewicz wygrała siatkarskie Otwarte Mistrzostwa Powiatu o Puchar Starosty Szczycieńskiego.

Drużyna Hugonów górą

Na boiskach do piłki plażowej w Piasutnie walczyło systemem pucharowym 18 3-osobowych ekip. Do decydującej rozgrywki stanęli: Drużyna Hugonów, Ostróda, Tofiki i Mix Faryny. Górą była Drużyna Hugonów, która w finale wygrała 2:0 z Tofikami w składzie z zawodnikami mającymi przeszłość w III-ligowej Gwardii Szczytno. Trzecie miejsce zajęła Ostróda po zwycięstwie 2:0 nad Miksem Faryny.

Za najlepszą zawodniczkę mistrzostw uznano Malwinę Rychlicką z Ostródy, natomiast najlepszym zawodnikiem został Zbigniew Stankiewicz z Drużyny Hugonów.

Zawody, w których oprócz miejscowych wystąpili także wakacyjni goście, zostały zorganizowane przez PCSTiR, GOK Świętajno, Radę Sołecką Piasutno i OSP Piasutno.