Gimnazjalistki z Wielbarka stoją przed szansą gry w finałach wojewódzkich. W Mistrzostwach Regionu w Piłce Siatkowej zajęły drugie miejsce i czekają je teraz baraże.

Dziewczyny z Wielbarka grają dalej

W turnieju, który odbył się w Mrągowie, górą były reprezentantki z tego właśnie miasta. Tuż za nimi uplasowały się młode siatkarki z Wielbarka. Przegrały one z Mrągowem 1:2, a następnie pokonały 2:0 Ełk oraz 2:1 Giżycko. Mrągowianki wywalczyły bezpośredni awans do finałów wojewódzkich, a nasze zawodniczki zagrają w barażach.

Zespół prowadzony przez Jarosława Polaka występował w składzie: Zuzanna Dąbkowska, Maria Kołodziejczyk, Gabriela Kozicka, Zofia Zbierzak, Adrianna Studzińska, Aleksandra Cicha, Patrycja Gomułkiewicz, Krystyna Żokowska, Weronika Paćkowska.