Oprócz papierowej wersji przygotowujemy również elektroniczną wersję wydania. Dla klienta zaletą takiego rozwiązania jest niższy koszt, niż w przypadku papierowego wydania, łatwy dostęp do aktualnych treści (e-wydanie dostępne jest jeden dzień przed papierowym odpowiednikiem), możliwość brania udziału w dyskusji online oraz dostęp do archiwalnych wydań w każdej chwili ze swojego komputera, tabletu lub komórki.

Dostęp do e-wydania można nabyć w redakcji gazety lub bez wychodzenia z domu wybierając jedną z poniższych opcji.

 

Nieograniczony dostęp do zawartości portalu przez cały miesiąc (subskrypcja trwa 30 dni)! Przeglądaj zarówno najnowsze artykuły jak i unikatowe materiały archiwalne!

Nieograniczony dostęp do zawartości portalu przez pół roku (subskrypcja trwa 182 dni)! Przeglądaj zarówno najnowsze artykuły jak i unikatowe materiały archiwalne!

Nieograniczony dostęp do zawartości portalu przez cały rok (subskrypcja trwa 365 dni)! Przeglądaj zarówno najnowsze artykuły jak i unikatowe materiały archiwalne!

W trosce o bezpieczeństwo Państwa konta, nie jest możliwe korzystanie z jednej e-prenumeraty w tym samym momencie na wielu urządzeniach. W razie otrzymania komunikatu informującego o zaistnieniu takiej sytuacji, a nie korzystają Państwo z wielu urządzeń, prosimy o zmianę hasła do swojego konta.