Aż 295 zawodników i zawodniczek wzięło udział w „Półfinale Mistrzostw Województwa Warmińsko - Mazurskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych Szkół Podstawowych, Gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych”.

Giżycko górą w Pasymiu
W biegach sztafetowych wzięło udział prawie 300 zawodników

Zawody odbyły się na terenach zielonych przy Zespole Szkół w Pasymiu. W zawodach udział wzięło prawie 300 zawodników i zawodniczek z 26 szkół. Bardzo dobrze zaprezentowały się reprezentacje z Giżycka i Pisza, które w wielu kategoriach zajmowały czołowe lokaty.

Klasyfikacja końcowa

Szkoły Podstawowe

Dziewczęta: 1. Szkoła Podstawowa nr 7 w Giżycku, 2. Szkoła Podstawowa nr 1 w Piszu, 3. Szkoła Podstawowa nr 4 w Giżycku; chłopcy: 1. Szkoła Podstawowa nr 1 w Piszu, 2. Szkoła Podstawowa nr 7 w Giżycku, 3. Szkoła Podstawowa w Wielbarku

Szkoły Gimnazjalne

Dziewczęta: 1. Gimnazjum nr 1 w Giżycku, 2. Gimnazjum w Dźwierzutach, 3. Gimnazjum w Wielbarku; chłopcy: 1. Gimnazjum w Wielbarku, 2. Gimnazjum w Dźwierzutach, 3. Gimnazjum nr 1 w Giżycku

S zkoły Ponadgimnazjalne

Dziewczęta: 1. Zespół Szkół nr 2 w Szczytnie, chłopcy: 1. Zespół Szkół Leśnych Ruciane – Nida, 2. Zespół Szkół nr 2 w Szczytnie.

(ll)