Dobiega końca głosowanie w Plebiscycie na Supersołtysa Powiatu Szczycieńskiego. Na kupony z nazwiskami kandydatów do tego miana czekamy już tylko do piątku. Dla czytelników biorących udział w naszej zabawie mamy nagrodę – odkurzacz marki Kärcher ufundowany przez firmę Alfa – Agri Michalak.

XI edycja Plebiscytu na Supersołtysa Powiatu Szczycieńskiego dobiega końca. Termin głosowania upływa w piątek 22 czerwca. Podobnie jak w latach ubiegłych, losy Plebiscytu będą się ważyć do ostatniej chwili. Jest o co walczyć, bo sołectwo, którego przedstawiciel zajmie I miejsce, otrzyma w nagrodę od starosty Jarosława Matłacha 3 tys. zł, II miejsce – 2 tys. zł, a III miejsce – 1 tys. złotych. Dla zwycięzcy przewidziana jest również nagroda indywidualna. Mamy też prezent dla czytelników, którzy dostarczą do naszej redakcji kupony. Jeden z nich dostanie w prezencie odkurzacz marki Kärcher ufundowany przez firmę Alfa – Agri Michalak.

Ogłoszenie wyników Plebiscytu nastąpi w przyszłym tygodniu. W oczekiwaniu na rozstrzygnięcie przypominamy zwycięzców poprzednich edycji:

2008 – Kazimierz Łuszczaniec (Leśny Dwór)

2009 – Renata Karwacka (Spychowo)

2010 – Renata Karwacka

2011 – Kazimierz Łuszczaniec

2012 – Janusz Gębczyński (Narty)

2013 – Grzegorz Wanowicz (Dybowo)

2014 – Janusz Gębczyński

2015 – Mariola Jabłońska (Jesionowiec)

2016 – Mariola Jabłońska

2017 – Mariola Jabłońska

2018 - ?