Dziś przedstawiamy propozycje przedstawione nam przez sędziów piłkarskich ze Szczytna Dariusza Chmielewskiego i Przemysława Sachajczuka, którzy byli arbitrami na Międzynarodowym Turnieju Halowej Piłki Nożnej Sadida.

Głosują sędziowie piłkarscy

Nasz plebiscyt pomału dobiega końca. Uroczyste ogłoszenie wyników nastąpi 1 marca tradycyjnie w restauracji „Zacisze”. Kupony, których do tej pory wpłynęło około tysiąca będziemy przyjmować jeszcze do 21 lutego. Dziś prezentujemy propozycje, które otrzymaliśmy od szczycieńskich sędziów, którzy w minionym tygodniu byli arbitrami na Międzynarodowym Turnieju Halowej Piłki Nożnej Sadida.

Przyjaciele z boiska w czasach uczęszczania do szkoły podstawowej razem trenowali w szczycieńskiej Gwardii. Większymi sukcesami może pochwalić się Dariusz Chmielewski, który był również zawodnikiem Orląt Reszel, Granicy Kętrzyn oraz Zrywu Jedwabno. Obecnie sędziuje rozgrywki halowe w naszym mieście. Bogatą, bo już 16- letnią przygodę z sędziowaniem meczów piłkarskich ma za to Przemysław Sachajczuk. Sędziował spotkania od B klasy do III ligi. - Niezapomniane wrażenia mam z derbów województwa sprzed 5 lat pomiędzy Stomilem a Jeziorakiem, gdzie byłem asystentem sędziego na linii, a na trybunach w Olsztynie zgromadziło się ponad 4 tysiące kibiców – wspomina pan Przemysław.

Pomimo że na pierwszym miejscu umieścili Zygfryda Leskę, wyróżniają też piłkarzy. Wśród nich Marcina Łukaszewskiego.

- Jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych piłkarzy z naszego powiatu. W jesiennej rundzie strzelił 35 bramek dla swojego obecnego klubu Olimpii Olsztynek – podsumowują zgodnie.

(IZ)

TYPUJĄ CZYTELNICY

Dariusz Chmielewski

SENIOR: 1. Marcin Łukaszewski, 2. Zygfryd Leska, 3. Damian Kujtkowski,

JUNIOR: 1. Marta Jagiełło, 2. Kacper Kacprzak, 3. Jakub Badysiak.

Przemysław Sachajczuk:

SENIOR: 1. Marcin Łukaszewski, 2. Zygfryd Leska, 3. Damian Kujtkowski,

JUNIOR: 1. Kacper Kacprzak 2. Adam Świdroń, 3. Jakub Kaczyński.