Do rywalizacji w szóstej kolejce ligi darta przystąpiło 21 osób. Niespodzianką było pojawienie się Łukasza Sawickiego, zawodnika grającego w Lidze Angielskiej, który ma już za sobą wygrane mecze z najlepszymi darterami świata.

Gość z Anglii dał im lekcję
Głównymi wydarzeniami ostatniego turnieju było wręczenie Teresie Manelskiej koszulki klubowej dla „najsympatyczniejszej dziewczyny” i występ Łukasza Sawickiego

- Nie było dla nas niespodzianką, że przyjechał i wygrał. Styl w jakim tego dokonał, wzbudził jednak prawdziwy podziw. Poziom, który reprezentuje, jest dla nas na dziś dzień jeszcze nieosiągalny – relacjonuje Arkadiusz Leska, szef MOS-u i organizator zawodów. - Łukasz udzielił nam paru cennych porad i był bardzo otwarty na rozmowy o lotkach - dodaje.

Na swoim poziomie zagrali lotkarze ze Szczytna. Radosław Łoński zakończył rywalizację na trzecim miejscu, a Bartosz Czarkowski, którego forma idzie stale w górę - na czwartym. Na drugim miejscu, za Łukaszem Sawickim, uplasował się Grzegorz Bejgiert z Działdowa.

TRZECI W WYSZKOWIE

Reprezentant Team Dart Szczytno Radosław Łoński zajął 3 miejsce w silnie obsadzonym turnieju w Wyszkowie. Na starcie imprezy zameldowało się 48 osób. Robert Wiśniewski był 9., a Arkadiusz Leska 17. - Fajnie jest słyszeć na zawodach w Polsce słowa innych darterów: “dzisiaj będzie ciężko, bo Szczytno przyjechało – cieszy się szef MOS-u.

(a)