Orlen Reklama Top

Advertisement

W Jedwabnie odbył się piąty turniej w ramach VI Grand Prix Tenisa Stołowego o Mistrzostwo Powiatu Szczycieńskiego. Przed uczestnikami ostatni etap rywalizacji, którego miejscem będzie Szczytno.

Grand Prix w Jedwabnie
Mecze w Jedwabnie rozgrywano przy sześciu stołah

Zwycięzcy:

szkoły podstawowe, kl. IV-VI: Jakub Grudziński (Szymany), kl. VII-VIII: Igor Jędrzejczyk (Jedwabno);

Najlepsi w kategorii szkół podstawowych kl. VII - VIII

szkoły średnie: Rafał Wójcik (Dźwierzuty); m ężczyźni, 40-50 lat: Stanisław Zapadka (Klon), 50-60 lat: Zbigniew Dobkowski (Szczytno), pow. 60 lat: Anto Grgic (Szczytno).

Organizatorowi turnieju, czyli KSR TKKF w Szczytnie, wsparciem służyli: wójt gminy Jedwabno i dyrekcja miejscowego Zespołu Szkół.

Podsumowaniem Grand Prix będzie turniej, który odbędzie się w sobotę 13 kwietnia w hali im. Huberta Wagnera w Szczytnie. Początek gier o godz. 10.30. Bliższe informacje – tel. 602 617 374.

(gp)

 

W rankingu VI Grand Prix 2019 r. w Turniejach Tenisa Stołowego o Mistrzostwo Powiatu Szczycieńskiego w poszczególnych kategoriach wiekowych prowadzą:

Szk. podstawowa kl. 4-6 chłopców:

1. Jakub Grudziński, Szymany, 48 pkt (3 turnieje),

2. Piotr Antosiak, Szymany, 32 pkt (2turnieje),

3. Kewin Biedka, Wawrochy, 30 pkt (3 turnieje).

Szk. podstawowa kl. 7-8 chłopców:

1. Aleksander Tyc, Lipowiec, 20 pkt (2 turnieje),

2. Antoni Olech, Lipowiec, 16 pkt (2 turnieje).

Szk. Podstawowa kl. 7-8 dziewcząt:

Zofia Kaczmarska, Wały, 16 pkt (2 turnieje).

Szk. średnie chłopców:

Rafał Wójcik, Dźwierzuty, 50 pkt (5 turniejów).

Mężczyźni do 40 lat:

1. Rafał Bojarski, Rozogi, 42 pkt (4 turnieje),

2. Paweł Rekosz, Wilamowo, 20 pkt (2 turnieje),

3. Krzysztof Baszak, Jeruty, 18 pkt (2 turnieje),

4. Maciej Sypiański, Wilamowo, 10 pkt (3 turnieje).

Mężczyźni 40-50 lat:

1. Stanisław Zapadka, Klon, 46 pkt (5 turniejów),

2. Krzysztof Trzciński, Rozogi, 44 pkt (5 turniejów),

3. Marek Śpiewak, Rozogi, 10 pkt (2 turnieje).

Mężczyźni 50-60 lat:

1. Zbigniew Dobkowski, Szczytno, 46 pkt (5 turniejów),

2. Roman Doroszko, Rozogi, 28 pkt (3 turnieje),

3. Alwin Gulik, Niemcy, 14 pkt (2 turnieje).

Mężczyźni 60 +:

1. Bogdan Rekosz, Wilamowo, 40 pkt (4 turnieje),

2. Anto Grgić, Szczytno, 30 pkt (4 turnieje),

3. Leszek Borodziuk, Szczytno, 16 pkt (2 turnieje).