LIGA WOJEWÓDZKA

18. kolejka - ostatnia

Basten Kamieniec – Bus-Kom Dźwierzuty 3:1

Bus-Kom: Hoffer, Jarus, Wędrowski, Jarkowski, Drzyzguła, Ziółek oraz Sobieraj.

Bus-Kom zagrał w tym meczu bez pięciu podstawowych graczy. Zmiennicy spisali się przyzwoicie i urwali gospodarzom seta. Mimo porażki grający trener Kamil Ziółek był z postawy swoich podopiecznych zadowolony.

Pozostałe wyniki:

MOSiR Giżycko – Osa Ząbrowo 2:3, Błękitni Pasym – Cresovia Górowo Iławeckie 0:3 wo. Pauzowali: Gwardia Szczytno, Omega Rybno.

13. kolejka – mecz zaległy

Gwardia Szczytno – Cresovia Górowo Iławeckie 3:2 (22, -23, 25, -26, 11)

Gwardia: Mariusz Myślak, Kawiecki, Toczko, Pruchniewski, Ogrodowczyk, Tański, Dymerski (libero) oraz Zawalniak, Broczkowski, Kotkowski.

Pożegnalny mecz Gwardii miał bardzo wyrównany przebieg. Kibice doczekali się tie-breaka, a w dwóch setach grano „na przewagi”. Finał był szczęśliwy dla szczytnian, którzy w decydującej partii zwyciężyli już dość pewnie. - Przeciwnik zagrał bardzo dobre spotkanie – komplementuje rywali trener Rafał Zawalniak.

Przed gwardzistami, którzy zajęli drugie miejsce w rozgrywkach, pierwszy z turniejów barażowych o II ligę. Zmierzą się w nim z czołowymi drużynami z województw, podlaskiego, mazowieckiegio i lubelskiego. Turniej prawdopodobnie odbędzie się w Lublinie. - Chcemy zajść jak najwyżej – mówi szczycieński szkoleniowiec.

Rozgrywki ligi wojewódzkiej dobiegły już w zasadzie końca, a władze WM ZPS wciąż nie podają na swojej stronie zweryfikowanej – po wycofaniu się Błękitnych Pasym – tabeli!