Andrzej Hain, tym razem w parze z Jakubem Boczarem, wygrał kolejny turniej siatkówki plażowej o Puchar Starosty Powiatu Szczycieńskiego.

Hain i Boczar zdobyli Puchar Starosty
Andrzej Dańkowski (w czapeczce) gościł tym razem w swoim gospodarstwie drużyny męskie. W rywalizacji dziewięciu zespołów zwyciężyli stojący tuż za nim Andrzej Hain i Jakub Boczar

W zawodach rozgrywanych na boiskach do siatkówki plażowej w Gospodarstwie Agroturystycznym „Strzecha” w Piecach wystartowało 9 drużyn męskich. Rywalizacja toczyła się w systemie „grupowym”. W finale Jakub Boczar i Andrzej Hain pokonali Oliwiera Kubackiego i Mariusza Myślaka 2:1, a w pojedynku o 3. miejsce Filip Kowalewski i Kacper Gut wygrali z Jakubem Brzozowskim i Jakubem Chrzanowskim 2:0. Tytuł najlepszego zawodnika przyznano Piotrowi Soczewce. Organizatorem zawodów było Powiatowe Centrum Sportu Turystyki i Rekreacji w Szczytnie i właściciel Gospodarstwa Agroturystycznego „Strzecha” Andrzej Dańkowski. Przypomnijmy, że tydzień także w Piecach Andrzej Hain w parze z Elżbietą Hrynowiecką zdobył puchar starosty w turnieju siatkówki plażowej par mieszanych, a Jakub Boczar, grając ze swoją mamą Beatą, był trzeci.

(p)