MKS Szczytno - Pisa Barczewo 0:2 (0:2)

0:1 – (6.), 0:2 – (28.)

MKS: Dudziec, Kwiatkowski (46. Opalach), Wesołowski, M. Miłek, Lisiewicz

(80. Turek), Dębek (65.K. Miłek), Wnuk, Pieńkos, Kwiecień, Woźniak, Kozian.

MKS w ostatniej kolejce sezonu nie powiększył swego dorobku punktowego. Szybko, pechowo stracona samobójcza bramka (Lisiewicz) w 6. min ustawiła mecz. W 28. min goście po składnej akcji i sytuacji sam na sam z bramkarzem MKS-u podwyższyli na 2:0. Przed utratą kolejnych bramek

uratował gospodarzy najpierw słupek a potem dwie udane parady ich golkipera. W drugiej połowie stworzyli kilka sytuacji do strzelenia goli. W 57. min Dębek nie trafił z bliska do bramki po dobrej akcji całego zespołu. Dwadzieścia minut przed końcem Kwiecień szarżował w swoim stylu po lewym skrzydle, ale jego strzał minimalnie chybił celu. Młodzi piłkarze MKS-u ambitnie dążyli do zdobycia przynajmniej honorowej bramki, ale zabrakło im szczęścia lub precyzji.

Tęcza Biskupiec - Błękitni Pasym 4:0 (2:0)

1:0 – (33.), 2:0 – (40.), 3:0 – (70.), 4:0 – (87.)

Błękitni: Malanowski, Gregorczyk, Domżalski (75. Wilamowski), Stalmach, Łączyński, Naczas, D. Kruczyk, M. Nosowicz (41. M. Kruczyk), Gołębiewski, Foruś, M. Łukaszewski.

Przez pierwsze minuty toczyła się wyrównana gra. W 33. minucie po akcji gości piłka znalazła się na polu karnym pasymian. Pierwszy dopadł do niej zawodnik gospodarzy i z 5 m wykorzystał dogodną sytuację. Siedem minut później napastnik Tęczy wykorzystał dośrodkowanie ze skrzydła i było już 2:0.

Po przerwie gospodarze osiągnęli jeszcze większą przewagę. Jej efektem były kolejne bramki. Ostatnia z nich padła tuż po zejściu z boiska Naczasa, który otrzymał czerwoną kartkę.

Sokół Ostróda - Zamek Kurzętnik 4:0, Olimpia Olsztynek - Polonia Pasłęk 0:5, Olimpia 2004 Elbląg - Start Nidzica 6:0, Płomień Ełk – Błękitni Orneta 3:0 wo., Granica Kętrzyn - Rominta Gołdap 5:2, GKS Wikielec - OKS 1945 II Olsztyn 2:1.

Klasa okręgowa - 30. kolejka

Omulew Wielbark - Łyna Sępopol 4:1 (3:0)

1:0 – Marek Remiszewski (3.), 2:0, 3:0, 4:0 – Mateusz Abramczyk (22, 36, 47.), 4:1 (90.)

Omulew: Olender, Nowakowski (70. Woźniak), Cieślik, Miłek, Trzciński, Wierzchowski (60. Dudziec), Rudzki (80. Kozłowski), Wilga, Remiszewski, Szczygielski.

Udanie zakończyli sezon piłkarze z Wielbarka. Jak powiedział trener Mariusz Korczakowski, ich zwycięstwo było niezagrożone. Na szczególną uwagę zasługują trzy bramki strzelone przez Mateusza Abramczyka.

Polonia Lidzbark Warmiński – Orlęta Reszel 3:3, GLKS Jonkowo - Leśnik Nowe Ramuki – 7:2, Wilczek Wilkowo – Mazur Pisz 6:0, Znicz Biała Piska – Mamry Giżycko 3:0 wo., Warmia Olsztyn – Granica Bezledy 5:4, Victoria Bartoszyce – DKS Dobre Miasto 3:1, MKS Jeziorany – Jurand Barciany 6:3.

Klasa A 22 kolejka

Zryw Jedwabno - Warmiak II Łukta 1:0 (0:0)

1:0 Daniel Włodkowski (60.)

Mateusiak, Cikacz, Kuchna (70. Przecioska), Zapadka, Foruś, Żmijewski (65. Sznajder), Młotkowski, Daniel Włodkowski, Olszewski, Trzciński, Dymek.

Skromny wynik 1:0 dał awans do klasy okręgowej drużynie Zrywu. W pierwszej połowie lepsi byli jednak goście, osłabieni brakiem pięciu zawodników z podstawowego składu. Zryw jednak kontrolował grę. W 60. minucie po zagraniu Dymka do piłki doszedł Daniel Włodkowski i z około 20 metrów strzałem pod poprzeczkę pokonał bramkarza gości.

Błękitni Stary Olsztyn – Kormoran Purda 3:0 wo, Burza Słupy - Cegielnie Olsztyńskie Unieszewo 0:1, Niedźwiedź Ramsowo - Strażak Gryźliny 0:8, Fortuna Gągławki – Orzeł Czerwonka 5:0, LZS Lubomino-Wilczkowo – Warmiak Wojciechy 7:1.

Klasa B 24. kolejka

Pisa II Barczewo - GKS Dźwierzuty 2:5 (1:3)

Bramki dla GKS-u: Radosław Łoński (24.,41.), Cezary Zaborowski (36.,67.,74.) GKS: Len, Łoński, Koziatek (51. Kołodziejczuk), Dec, Głodzik, Kuszmider (80. Daniel Zaborowski), Kołakowski (66. Szmigiel), Zaborowski, Cezary Krawczyk, Sokołowski (66. Dzióbek).

Piłkarze GKS-u rozegrali najlepszy mecz w tym sezonie. Zagrali bez presji i na luzie, co umożliwiło im zdobycie aż pięciu bramek. Trener Rutkowski chwalił rezerwowych, którzy, jak podkreślał, spisali się bardzo dobrze.

- Bardzo dziękuję wszystkim zawodnikom i działaczom za osiągnięcie wspólnego sukcesu i awans po 7 latach do klasy A seniorów – mówi trener.

Irys Różnowo - Błękitni II Pasym 3:0 wo.

Drużyna Błękitnych nie pojechała na mecz do Różnowa.

Mazur Świętajno – Wałpusza 07 Jesionowiec 0:3 wo

Drużyna Mazura wycofała się z rozgrywek. Tempo Wipsowo - TKKF Giławy

Iskra Dywity - Kormoran Lutry 0:2, WKS Dąbrówka Wielka – Warmiak Bęsia 3:2, KS Lęgajny pauzowały.