IV LIGA - 19. kolejka

Błękitni Pasym – Vęgoria Węgorzewo

– pierwotnie było to jedno ze spotkań, do których miało w miniony weekend dojść. Ostatecznie z powodu złego stanu boiska mecz został przełożony.

DKS Dobre Miasto – Omulew Wielbark – mecz przełożony.

Barkas Tolkmicko – GKS Wikielec 2:1, Znicz Biała Piska – Stomil II Olsztyn 4:1, Polonia Iłowo – Zatoka Braniewo 1:0. Spotkania: Rominta Gołdap – Start Nidzica, Drwęca Nowe Miasto Lubawskie – Pisa Barczewo, Orzeł Janowiec Kościelny – Mamry Giżycko zostały przełożone

Inauguracja na zero

KLASA OKRĘGOWA - 19. kolejka

Leśnik Nowe Ramuki – Zryw Jedwabno

2:0 (0:0)

1:0 – (62.), 2:0 - (65.)

Zryw: Mateusiak, Rosiński, Cikacz, Zapadka, Żmijewski (75. Dąbrowski), Modrzejewski (58. R. Trzciński), Olszewski, Sznajder, Krajza, Górecki, D. Trzciński.

Gracze z Jedwabna zainaugurowali wiosnę na boisku na olsztyńskich Dajtkach. Podopieczni Andrzeja Świercza zaprezentowali się przyzwoicie, ale nie zdobyli pierwszego punktu w rozgrywkach. Przed przerwą zawodnicy Zryw czterokrotnie próbowali zaskoczyć bramkarza Leśnika, ale piłka za każdym razem mijała cel. - W drugiej połowie gospodarze przycisnęli – przyznaje trener Świercz. Efektem tego były dwie bramki zdobyte w krótkim odstępie. Zryw próbował zmienić niekorzystny wynik, ale dobrze zapowiadające się akcje kończyły się w pobliżu pola karnego rywala.

Victoria Bartoszyce – Granica Bezledy 0:0, MKS Jeziorany - Polonia Lidzbark Warmiński 3:2, Warmia Olsztyn – Kłobuk Mikołajki 4:0, Orlęta Reszel – Łyna Sępopol 1:2. Mecze: Mazur Pisz – Wilczek Wilkowo, Start Kozłowo – Czarni Olecko, Tęcza Biskupiec – Mazur Ełk zostały przełożone.

KLASA A - 13. kolejka

Wszystkie spotkania grupy 1., w tym pojedynek Mazur Wydminy-MKS Szczytno, zostały przełożone. Piłkarze ze Szczytna wybiegną na boisko dopiero pod koniec miesiąca, ponieważ w następnej kolejce MKS pauzuje.

LIGA WOJEWÓDZKA TRAMPKARZE

13. kolejka

Czarni Olecko – Reda Szczytno 3:3 (2:1); br.: Kacper Kacprzak (21., 58.), Filip Chorążewicz (50.).

Mecz trampkarzy Redy był jedynym spotkaniem z udziałem zespołu młodzieżowego z naszego powiatu rozegranym w miniony weekend. Pozostałe mecze przełożono.

Informacje piłkarskie opracowali: (gp), (dob)