„Kapelusze mają dusze” – pod takim hasłem, zaczerpniętym ze znanej piosenki, odbyło się spotkanie z okazji Dnia Kobiet zorganizowane przez Gminny Ośrodek Kultury w Wielbarku. W programie nie zabrakło dobrej muzyki i czekoladowych przysmaków, a dodatkową atrakcją był konkurs na najpiękniejsze nakrycie głowy.

Kapelusze mają dusze
Wielkim powodzeniem cieszyła się profesjonalna ścianka fotograficzna, przy której panie chętnie pozowały do zdjęć

W czwartek 8 marca ponad sześćdziesiąt pań odwiedziło Gminny Ośrodek Kultury w Wielbarku w dzień swojego święta. Wieczór upłynął przy dobrej muzyce w wykonaniu zespołu Happiness is easy. Nie brakowało atrakcji - można było wygrać voucher na warsztaty kosmetyczne, a także wziąć udział w konkursie na najpiękniejsze nakrycie głowy, a na stołach prym wiodła i podniebienia gości cieszyła czekolada - była czekoladowa fontanna, a także ciasto i krem czekoladowy. Nie zabrakło życzeń, które złożył wójt gminy Wielbark Grzegorz Zapadka. Wręczył również każdej z pań po kwiatku i drobnym upominku w postaci ręcznie produkowanej czekoladki w kształcie kapelusza. Wielkim powodzeniem cieszyła się profesjonalna ścianka fotograficzna, przy której panie chętnie pozowały do zdjęć.

- Tego wieczoru w Wielbarku dominowały kapelusze, które dodają fantazji, uroku, tajemniczości jego właścicielce i czekolada, ulubiona „sałatka” każdej kobiety – podsumowuje imprezę Milena Zapadka, dyrektor wielbarskiego GOK-u.

(m)