Mł. insp. Tomasz Michalczuk nie jest już zastępcą komendanta powiatowego policji w Szczytnie.  Zastąpił go podinsp. Arkadiusz Napiórkowski

Komendant ma nowego zastępcęW dniu 1 grudnia w sali odpraw szczycieńskiej jednostki Policji odbyła się uroczysta zbiórka z okazji zmiany na stanowisku I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Szczytnie. Insp. Tomasz Klimek Komendant Wojewódzki Policji w Olsztynie odwołał ze stanowiska mł. insp. Tomasza Michalczaka, natomiast pełnienie obowiązków powierzył podinsp. Arkadiuszowi Napiórkowskiemu. W uroczystym apelu wzięli udział przedstawiciele samorządu lokalnego, służb mundurowych, emerytowani policjanci oraz funkcjonariusze i pracownicy Komendy.

Insp. Tomasz Klimek serdecznie podziękował mł. insp. Tomaszowi Michalczakowi za lata poświecone szczycieńskiej jednostce i zapewnił, że taki potencjał będzie należycie wykorzystany przez niego jako Komendanta Wojewódzkiego Policji dla dobra służby.

Natomiast podinsp. Arkadiuszowi Napiórkowskiemu życzył powodzenia w realizacji nowo powierzonych obowiązków.

Mł. insp. Tomasz Bzymek Komendant Powiatowy Policji w Szczytnie wyraził słowa serdecznego podziękowania dla ustępującego zastępcy za pomoc jaką mu służył w trakcie roku wspólnego kierowania jednostką. Życzył zadowolenia z realizacji pasji zarówno zawodowych jak i osobistych.

Podinsp. Arkadiusz Napiórkowski służbę w Policji rozpoczął w 1999 roku. Od początku związany jest z Komendą Powiatową Policji w Szczytnie. Podinsp. Arkadiusz Napiórkowski doświadczenie zdobywał na stanowiskach prewencyjnych, oficera dyżurnego i kierowniczych. Od 2013 roku był Naczelnikiem Wydziału Patrolowo –Interwencyjnego i Ruchu Drogowego.

 

Dotychczasowy I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Szczytnie mł. insp. Tomasz Michalczak wstąpił do służby w Policji w dniu 21 sierpnia 1995 roku.

Służbę rozpoczął w Oddziałach Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji
w Poznaniu w roku 1995 gdzie służył przez rok.

Następnie został przeniesiony do Komendy Rejonowej Policji w Nowym Tomyślu gdzie do 2000 roku służył w pionie prewencyjnym.

Z dniem 18 listopada 2000 roku rozpoczął służbę w Komendzie Powiatowej Policji w Szczytnie w pionie prewencyjnym jako aplikant Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego Sekcji Prewencji i Ruchu Drogowego, a od 1 stycznia 2000 roku do stycznia 2002 roku w pionie kryminalnym.

Posiadając doświadczenie w służbie prewencyjnej i kryminalnej Pan Tomasz Michalczak z dniem 1 lutego 2002 roku został powołany na stanowisko Zastępcy Komendanta Komisariatu Policji w Chorzelach Komendy Powiatowej Policji w Przasnyszu, a od dnia 25 listopada 2006 roku pełnił służbę na stanowisku Komendanta Komisariatu.

Po 11 latach służby na stanowisku Zastępcy Komendanta i Komendanta Komisariatu, z dniem 1 maja 2013 roku mł. insp. Tomasz Michalczak został powołany na stanowisko I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Szczytnie, nadzorując pion prewencji i obowiązki te pełnił do dnia dzisiejszego. (na podst. KPP Szczytno)