W tym tygodniu publikujemy już ostatni kupon w ramach I etapu Plebiscytu na Supersołtysa Powiatu Szczycieńskiego organizowanego przez redakcję „Kurka Mazurskiego” i Starostwo Powiatowe.

Kończymy pierwszy etap
Sołectwo, którego przedstawiciel zajmie w Plebiscycie I miejsce, otrzyma od starosty 3 tys. złotych. Na zdjęciu Jarosław Matłach z ubiegłoroczną zwyciężczynią Edytą Dudą ze Świętajna

Pierwszy etap plebiscytu na Supersołtysa Powiatu Szczycieńskiego wreszcie dobiega końca. W tym roku, ze względu na epidemię koronawirusa, czytelnicy mieli więcej czasu, by głosować na swoich sołtysów. Mogą to robić jeszcze tylko do poniedziałku 29 czerwca. Następnie, piętnastu sołtysów z poszczególnych gmin, którzy otrzymają najwięcej głosów, wejdzie do II etapu naszej zabawy. Spośród nich we wrześniu zostanie wyłoniony zwycięzca. Przypomnijmy, że sołectwo, którego przedstawiciel zajmie w Plebiscycie I miejsce, otrzyma w nagrodę od starosty Jarosława Matłacha czek na 3 tys. zł, II miejsce jest premiowane kwotą 2 tys. zł, a III – 1 tys. złotych.

(ew)