ZDERZENIE Z MOTOCYKLEM

We wtorek 2 października po południu na ul. 1 Maja w Jedwabnie doszło do wypadku z udziałem fiata panda i motocykla marki Honda.

Kierujący jednośladem 25-latek uskarżał się na ból barku. Jako pierwsi pomocy udzielili mu strażacy. Następnie mężczyzna został przetransportowany przez zespół ratownictwa medycznego do szpitala w Szczytnie. Kierujący fiatem 58-latek nie doznał obrażeń i pozostał na miejscu zdarzenia.

WJECHAŁ W KROWY

We wtorek 2 października około godziny 6.30 w Narajtach kierujący audi 52-latek wjechał w stado pędzonych drogą krów. W wyniku tego jedno ze zwierząt zostało zabite. Kierującemu autem nic poważnego się nie stało. Straty wynikające z uszkodzenia jego pojazdu oszacowano wstępnie na ok. 5 tys. zł. Szkodę w takiej samej wysokości poniósł także właściciel zabitej krowy.

KILKA TYSIĘCY POSZŁO Z DYMEM

W minionym tygodniu w Szczytnie strażacy trzy razy interweniowali przy pożarach pojemników do segregacji i kontenerów na odpady. Pierwsze takie zdarzenie miało miejsce w piątek 5 października na ul. Solidarności. Paliły się tam aż trzy pojemniki do recyklingu i kontener. Pożar został ugaszony, ale straty oszacowano na ok. 3 tys. złotych. Z kolei w sobotę 6 października około godz. 1.30 na ul. Leyka paliły się dwa pojemniki do segregacji. Przypuszczalną przyczyną było podpalenie. W tym przypadku straty sięgnęły także 3 tys. zł. Tego samego dnia na ul. Żwirki i Wigury palił się kontener na śmieci. Tym razem było on spowodowany wrzuceniem do środka gorącego popiołu.