Szymon Gleba i Jakub Pietrzykowski wygrali swoje kategorie w IV Międzynarodowym turnieju Wiosennym w Białymstoku.

W turnieju oprócz Polaków brali udział pięściarze z Litwy, Białorusi i Niemiec. Nasi zawodnicy trafiali tylko na swoich rodaków. Szymon Gleba (50 kg) w pierwszej walce wygrał jednogłośnie na punkty z Adrianem Ostaszewskim z Unii Hajnówka. Do starcia finałowego nie doszło z powodu kontuzji przeciwnika.Duże brawa za swój występ zebrał Jakub Pietrzykowski (46 kg kadet). Najpierw pokonał jednogłośnie na punkty Daniela Pogorzelskiego z Boxing Production. W finale po emocjonujących trzech rundach okazał się lepszy od grudniowego mistrza Polski w kategorii 41,5 kg Dominika Budysia z Championa Nowy Dwór Mazowiecki.