Reprezentacja SKKK Szczytno udanie zaprezentowała się w VIII Pucharze Warmiii i Mazur w Iławie. Zawodnicy ze szczycieńskiego klubu należeli do najczęściej stających na podium.

Laury w Iławie

Nie zawiódł utalentowany Adrian Staszewski, który wygrał kumite młodzików (60 kg). Szczytnianin był również najlepszy w kata w swojej grupie wiekowej. Na najwyższym stopniu podium stawali także: Ewelina Mirosław (-55 kg seniorek), Agnieszka Cieśla (+55 kg seniorek), Artur Lutostański (-80 kg seniorów). Drugie miejsce zajął Marek Bębenek (-80 kg seniorów). Największe było grono zawodników SKKK, które uplasowało się na pozycji trzeciej. W tej grupie znaleźli się: Michał Borzuchowski i Przemysław Romanowski (seniorzy, -80 kg), Małgorzata Królik (juniorki młodsze, -60 kg), Jakub Kostrzewa (kata chłopców), Piotr Sidor i Igor Dębski (juniorzy młodsi, -60 kg), Marcin Rojczyk (seniorzy, -70 kg), Małgorzata Gamrat (juniorki młodsze, +55 kg), Damian Szejnoch (młodzik, -50 kg), Mateusz Mycek (młodzik, -60 kg). Piotr Sidor zajął dodatkowo 2. miejsce w kata juniorów młodszych.

Zawody zorganizowała iławska filia SKKK, a punkty dla klubu zdobywali także zawodnicy z Iławy i Ostródy.