Uczniowie SP w Rudce i gimnazjaliści z Lipowca zwyciężyli w klasyfikacji drużynowej podczas zawodów w czwórboju lekkoatletycznym przeprowadzonych na boisku szkolnym w Wawrochach.

Zawody odbyły się w czwartek 14 czerwca. Do walki stanęło 48 zawodników reprezentujących szkoły podstawowe (klasy IV-VI) oraz gimnazja. Musieli oni wykazać się w rzucie piłeczką palantową, skoku w dal, rzucie piłką lekarską i biegu na 300 m (szkoły podstawowe) lub 600 m (gimnazja). W klasyfikacji drużynowej w kategorii szkół podstawowych zwyciężyła SP w Rudce, gromadząc łącznie 171 p., przed SP w Szymanach (153 p.) i SP Wawrochy (152 p.). Spośród gimnazjów najlepsze drużynowo okazało się Gimnazjum w Lipowcu (212 p.). Drugie miejsce wywalczyli reprezentanci Gimnazjum w Szymanach (190 p.), a trzecie gimnazjaliści z Olszyn (180 p.). Koordynatorem zawodów z ramienia UG Szczytno był Zbigniew Ruszczyk, a sędziował je Zbigniew Dobkowski.