Bokserzy Gwardii Szczytno znakomicie spisali się w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Łomży. W klasyfikacji drużynowej zajęli pierwsze miejsce.

W Łomży rywalizowali pięściarze z województw: podlaskiego, mazowieckiego, kujawsko-pomorskiego i warmińsko-mazurskiego. Pierwsze miejsca zajęli (co równało się wywalczeniu kwalifikacji do MP Młodzików) Marcin Długokęcki (72 kg) i Jakub Cieślak (46 kg). Na drugim stopniu podium stawali: Adrian Przybyłek (58 kg), Jakub Maliński (60 kg), Konrad Rostkowski (62 kg), Krzysztof Radziński (64 kg). Trzecie lokaty zajęli: Marcel Pietrzykowski (41,5 kg) i Mateusz Wnuk (44,5 kg).

Trener Zenon Jagiełło cieszy się z wysokich lokat swoich zawodników i faktu zwiększenia się zainteresowania jego dyscypliną w powiecie. Szczycieńska Gwardia planuje utworzenie w najbliższym czasie swoich filii w Jedwabnie, Lipowcu, Olszynach i Szymanach.