Podczas rozgrywanego w Sochaczewie Pucharu Polski Juniorów w Judo reprezentant GWARDII Szczytno Michał Jędrzejczyk zdobył brązowy medal.

Michał znów z brązowym krążkiem
Michał Jędrzejczyk (z prawej) upodobał sobie trzeci stopień podium

W zawodach uczestniczyło blisko 170 zawodniczek i zawodników z 61 klubów. Występujący w kategorii +100 kg Michał Jędrzejczyk w eliminacjach wygrał przed czasem z Januszem Czerniawskim z Akademii Judo Poznań. W walce o finał uległ jednak, także przed czasem, Jakubowi Sodrylowi z Galeonu Gdynia. Zwycięsko wyszedł natomiast z pojedynku o brązowy medal, pokonując przez rzut Wiktora Jankowskiego ze Startu Radom. Tym występem Michał pożegnał się z kategorią wiekową junior. Od przyszłego sezonu będzie występował w kategorii młodzieżowej. Warto przypomnieć, że w czerwcu w Mistrzostwach Polski Juniorów zawodnik Gwardii wywalczył również brązowy medal, a od kilku lat był członkiem kadry narodowej juniorów.