W niedzielę 31 października w Olsztynie odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików. Do rywalizacji przystąpiło blisko 100 zawodników z 20 klubów, w tym skromna, trzyosobowa ekipa Pol.KS-u Szczytno.

Najlepiej w niej zaprezentował się Paweł Koźlicki, zdobywając srebrny medal w kategorii do 70 kg. Nasz zawodnik wszystkie pięć walk zakończył przed czasem, z czego tylko jedną - w finale - przegrał. W kategorii do 60 kg Kacper Buczko, zaliczając dwa zwycięstwa i jedną porażkę, zajął ostatecznie piątą lokatę. Występujący w tej samej wadze Patryk Linowski odpadł w eliminacjach.

* * *

Dzień wcześniej w Jastrzębiu Zdroju rozegrano Finał Ogólnopolskiego Turnieju Kwalifikacyjnego Juniorów.

W wadze powyżej 100 kg wystąpił niedawny zwycięzca tych samych rozgrywek w kategorii juniorów młodszych - Krzysztof Woźniak z Pol.KS-u Szczytno.

W gronie starszych od siebie o 3 lata zawodników zajął siódme miejsce, odnotowując jedno zwycięstwo i dwie porażki.