Na leśnych ścieżkach, za stadionem na ul. Ostrołęckiej, rozegrano Mistrzostwa Powiatu Szczycieńskiego w Indywidualnych Biegach Przełajowych Szkół Ponadpodstawowych. Do rywalizacji przystąpiło 45 zawodników i zawodniczek z trzech szkół: ZS nr 1, ZS nr 2 i ZS nr 3. Czołowe miejsca zajęli:

Mistrzostwa powiatu w biegach przełajowych i piłce nożnej
W biegach przełajowych uczestniczyło 45 zawodniczek i zawodników

Dziewczęta 1500m

1. Roksana Jóźwicka (ZS 2), 2. Martyna Frydrych (ZS 3), 3. Hanna Rydzewska (ZS 3)

Dziewczęta 2000m

1. Zuzanna Brzdonkiewicz (ZS 3), 2. Gabriela Biernacka (ZS 2) Chłopcy 2000m

1. Wojciech Tański (ZS 3), 2. Olaf Szempliński (ZS 2), 3. Mateusz Mackiewicz (ZS 1)

Chłopcy 3000m

1. Marcin Miłkowski (ZS 1), 2. Mateusz Deptuła (ZS 1), 3. Konrad Żelaznowski(ZS 3)

Poznaliśmy też najlepiej grające w piłkę nożną drużyny szkolne. Zawody rozgrywano na „orliku” w Kamionku.

Najlepiej w powiecie w piłkę nożną grają dziewczęta z ZS nr 3

W rywalizacji dziewcząt ze szkół ponadpodstawowych zwyciężył ZS 3 przed ZS 2 i ZS 1, a wśród chłopców ZS 2 przed ZS 3 i ZS 1. Z kolei w kategorii szkół podstawowych pierwsze miejsce zajęli uczniowie SP 4 Szczytno przed SP Pasym i SP nr 3 Szczytno.

Mistrzostwa Powiatu w biegach przełajowych i piłce nożnej zorganizowało Powiatowe Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji w Szczytnie.