Ratownicy SRW 4K Szczytno nie zmarnowali swojej szansy podczas ostatnich zawodów z cyklu Grand Prix, będących jednocześnie Otwartymi Mistrzostwami Mazowsza. Nasi zawodnicy kilkakrotnie stawali na podium imprezy, a Patryk Mikołajewski obronił dodatkowo drugie miejsce w klasyfikacji generalnej kategorii junior młodszy.

Oprócz Patryka powody do zadowolenia mogą mieć także pozostali ratownicy z SRW 4K. Dominika Tokarska zdobyła srebro i brąz w konkurencjach indywidualnych, a warszawskie zawody zakończyła w klasyfikacji generalnej na drugim miejscu (na koniec całego cyklu Grand Prix była piąta). Udany debiut zaliczyła Kornelia Wilga, która wywalczyła brąz w holowaniu manekina na 25 m. Medalową kolekcję uzupełnił Jakub Badysiak, zajmując 3. miejsce na 100 m holowanie manekina w płetwach i w klasyfikacji generalnej zawodów stanął na podium (6. miejsce w cyklu Grand Prix). Pozostali szczycieńscy ratownicy, czyli Emil Barnowski i Daniel Medźwiedzki medali wprawdzie nie zdobyli, ale pobili swoje rekordy życiowe.