W tym tygodniu swoje typy prezentuje wielokrotny laureat naszych Plebiscytów, trener i wciąż aktywny zawodnik Tadeusz Dymerski.

W gronie seniorów pierwsze miejsce przyznał Konradowi Bukowieckiemu, który już od pewnego czasu znajduje się w światowej czołówce kulomiotów, a potwierdzeniem tego jest zdobyty w ub. r. tytuł wicemistrza Europy. Tuż za nim umieścił karateczkę Julię Kędzierską, mistrzynię Europy, członkinię kadry narodowej, która z każdych zawodów krajowych. czy zagranicznych wraca z medalami. Trzecie miejsce zarezerwował dla Macieja Jóźwika reprezentanta Polski w boksie, dając mu duże szanse na znalezienie się w gronie olimpijczyków.

W kategorii juniorów pan Tadeusz postawił na dobrze zapowiadającego się judokę Michała Jędrzejczyka, członka kadry narodowej, reprezentującego nasz kraj na międzynarodowych zawodach.

- To talent na miarę Konrada Bukowieckiego czy Macieja Jóźwika, z dużymi szansami na olimpijski start - argumentuje. Na drugi miejscu umieścił także reprezentantkę judo, Maję Rykowską, odnoszącą już, mimo młodego wieku, sukcesy na międzynarodowych zawodach. Trzecie miejsce przyznał Patrycji Krawczyk członkini kadry narodowej w boksie, zwyciężczyni ogólnopolskiej olimpiady młodzieży.

TYPUJĄ CZYTELNICY

 Olimpijskie nadziejeTadeusz Dymerski

SENIOR: 1. Bolesław Dudek, 2. Julia Kędzierska, 3. Marta Matejko

JUNIOR: 1. Michał Jędrzejczyk, 2. Maja Rykowska, 3. Patrycja Krawczyk