O wielkim szczęściu może mówić 29-letnia mieszkanka Szczytna, która we wtorkowy wieczór na przejeździe kolejowym w Korpelach zderzyła się z szynobusem relacji Olsztyn – Szczytno. Kobieta tłumaczyła policjantom, że do zdarzenia doszło przez jej nieuwagę.

Otarła się o śmierć
Do wypadku doszło na przejeździe kolejowym w Korpelach. Samochód, którym kierowała 29-latka, po zderzeniu z szynobusem nadaje się do kasacji

We wtorek 3 marca przed godziną 22.00 kierująca osobową mazdą 29-letnia mieszkanka Szczytna, jadąc od strony miasta w kierunku ul. Lnianej, nie zachowała należytej ostrożności na przejeździe kolejowym w Korpelach i uderzyła w bok szynobusu relacji Olsztyn – Szczytno. Kobieta może mówić o wielkim szczęściu, bo choć jej auto zostało przeciągnięte przez pociąg, to nie odniosła ona obrażeń. - 29-latka tłumaczyła policjantom, że nie zauważyła sygnalizacji świetlnej przy przejeździe – mówi sierż. Izabela Cyganiuk, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Szczytnie.

Samochód, którym kierowała 29-latka, nadaje się do kasacji. Ruch pociągów w miejscu zdarzenia przez kilka godzin był wstrzymany.

(ew)