Janusz Jastrzębski, szczycieński kolarz szosowy MASTERS z powodzeniem uczestniczył w dwóch wyścigach zorganizowanych na terenie powiatu brodnickiego.

W kryterium ulicznym w Brodnicy, podczas którego trzeba było pokonać 10 rund po 1,1 km, zajął w kategorii V OPEN 5. miejsce, w swojej, czyli M70a, uplasował się na 3. pozycji. - Wyścig widowiskowy, ale bardzo niebezpieczny – duże szybkości, ostre zakręty i wąskie uliczki – dzieli się swoimi wrażeniami pan Janusz. - Przed startem miałem dużą tremę, ponieważ dopiero drugi raz brałem udział w tego rodzaju wyścigu.

W ostatnim czasie Janusz Jastrzębski ścigał się także w V Wyścigu Kolarskim o Puchar Wójta Gminy Bobrowo. Do pokonania miał tu 4 pętle po 8 km. Przejechanie 32 km zajęło mu 58 min, co w kategorii V OPEN dało 5. miejsce, natomiast w M70a – 4. pozycję.