Patryk Mikołajewski był najlepszym zawodnikiem SRW4K Szczytno podczas zawodów Grand Prix Polski w Ratownictwie Wodnym, które odbyły się w Żyrardowie.

Patryk zajął w kategorii juniorów młodszych drugie miejsce na 50 m holowanie manekina i trzecie miejsce w wyścigu na 50 m holowanie manekina w płetwach. W klasyfikacji generalnej juniorów młodszych był drugi na 17 zawodników. Jakubowi Badysiakowi udało się zająć raz 6. miejsce wśród juniorów, Jarosław Ćwikliński był dwukrotnie 12., natomiast Wojciech Kosiński zajął 14,. miejsce na 65 startujących. Szczycieńska sztafeta 4x50 m z pasem ratowniczym uplasowała się na 5. pozycji, przy czym do trzeciej zmiany nasi zawodnicy mieli nawet szansę na medal.

Za dziesięć dni trzy ekipy ze Szczytna planują start w Grand Prix Moraw.