Po dłuższej przerwie przypomniał o sobie Patryk Poniatowski, wychowanek PolKs-u Szczytno, obecnie student III roku w Gdańsku. Podczas Mistrzostw Polski Akademii Medycznych w Pływaniu wywalczył dwa krążki złote i jeden medal brązowy.

Patryk Poniatowski, wychowanek Sławomira Szczerbala, co jakiś czeka przypomina o swoim niewątpliwym talencie pływackim. Niedawno wystartował w barwach GUM Gdańsk w Mistrzostwach Polski Akademii Medycznych. W Białymstoku był najlepszy na 50 m stylem dowolnym i stylem grzbietowym. Wygrane nie podlegały tu dyskusji, a czasy uzyskane przez Patryka to odpowiednio 23,90 i 27,52 s. Były podopieczny Sławomira Szczerbala wywalczył dodatkowo wraz z kolegami brąz w sztafecie 4x50 m st. dow. Dobre występy zawodnika pochodzącego ze Szczytna nie pomogły niestety jego drużynie w zajęciu wysokiego miejsca w klasyfikacji zespołowej, bo gdański GUM uplasował się na 10., przedostatniej, pozycji.